תקנון חריף

מועדון הלקוחות "חריף"

שירות מנוי בתשלום אשר במסגרתו יקבל הלקוח גישה למועדון הלקוחות "חריף" (להלן "מועדון הלקוחות") שהחברות בו תקנה את האפשרות להוריד תכנים באופן חוקי למחשבו האישי או למכשירו הסלולרי, לבחירת הלקוח וכמו כן תקנה ללקוח זכות להשתתף במבצעים ייחודיים ובפעילויות ייעודיות שהמועדון עורך מעת לעת לחבריו.

בכל שבוע תעדכן החברה מרחוק את האזור האישי של הלקוח בתוכן חדש בשני פורמטים: בפורמט "שיר מלא" ובפורמט "טרוטון" ("התוכן השבועי"). הלקוח יוכל להוריד, פעם אחת בהתייחס לכל פורמט, את התוכן השבועי למחשבו האישי או למכשירו הסלולרי, לבחירתו. הכניסה לאזור האישי תתבצע באמצעות הקשת שם משתמש וסיסמא באתר האינטרנט בכתובת www.harif.co.il לאחר שהמערכת וידאה כי הלקוח חויב בגין השירות. בעת הכניסה הראשונית לאזור האישי, וכתנאי לפתיחת אפשרות להורדת התוכן השבועי למחשבו האישי של הלקוח, יידרש הלקוח למסור כתובת דוא"ל אמיתית ותקינה. בהצטרפותו למועדון ובהסכמתו לתקנון השירות מאשר הלקוח לחברה לשלוח אליו דברי פרסום בתחומים שונים למכשירו הסלולרי ולכתובת הדוא"ל שסיפק בעת הכניסה לאזור האישי.

למרות האמור לעיל, מובהר, כי מנויי מכשיר ה-"אייפון" (iPhone) לא יוכלו לבצע הורדה של תכנים למכשיר ה"אייפון", אלא הורדה למחשבם האישי בלבד. מובהר כי לא יתבצע כל שינוי בעצם רישום הלקוח לשירות או במחיר השירות עם החלפת מכשיר טלפון שאינו מסוג "אייפון" למכשיר מסוג "אייפון".

החיוב בגין הגישה לאזור האישי של מועדון הלקוחות יתבצע באמצעות משלוח הודעת SMS לטלפון הסלולרי של הלקוח או בכל דרך אחרת שהחברה תמצא לנכון. מחיר השירות הוא 8 ₪ לשבוע כמפורט במחירון.

כל הפצה, העתקה ו/או כל שימוש אחר בתכנים שאינו שימוש אישי ופרטי במחשבו האישי של הלקוח או במכשיר הטלפון הסלולרי שלו, אסור בהחלט, ומהווה הפרת זכויות יוצרים ע"פ הדין במדינת ישראל. מובהר כי החברה רשאית לעשות כל פעולה ב"איזור האישי" של הלקוח באתר, לרבות שינויי עיצוב, שילוב של אלמנטים פרסומיים וכדומה.


ניתוק ממועדון הלקוחות ניתן לבצע באמצעות שליחת דואר אלקטרוני לכתובת: support@unicell.co.il או בטלפון 03-5614614 או באמצעות שליחת המילים "עצור חריף" בהודעת SMS למספר 1010.

סירוב לקבלת דברי פרסום לתיבת המייל / טלפון סלולרי ניתן לבצע באמצעות שליחת דואר אלקטרוני לכתובת: support@unicell.co.il או בטלפון 03-5614614.

בכל מקרה של תקלה בשירות, ניתן לפנות לשירות הלקוחות של החברה בכתובת המייל support@unicell.co.il

או בטלפון 03-5614614 או באמצעות שליחת פקס למספר 03-5180120