קובי פרץ לפצועים: "מוזמנים לבריכת הסולטן"

קובי פרץ לפצועים: "מוזמנים לבריכת הסולטן"

29 ביולי 2014

המסלסל האהוב קובי פרץ נאלץ לדחות את המופע שלו בבריכת הסולטן ואת הזמן שהתפנה לו בלו"ז הוא ניצל היטב על מנת לבקר בבית החולים את חיילי צה"ל שנפצעו במהלך מבצע "צוק איתן".

המצב הביטחוני המורכב ברצועת עזה ממשיך לתת את אותותיו ואחד הנגזרות שלו הוא גל ביטולי הופעות מהארץ ומהעולם. אתמול הגיע תורו של קובי פרץ להודיע על דחיית המופע הענק שלו בבריכת הסולטן מה-7 באוגוסט ל-13 בספטמבר, אבל במקום לשבת בבית ולהתבאס, קובי לא חשב פעמיים ויצא לסבב ביקורים בבתי החולים הארץ.

הביקור החל בשעות בצהריים בבית החולים סורוקה באר שבע. קובי הגיע מוכן מראש עם חולצה ועליה הכיתוב "גאים בכם, מצדיעים לכם, מודים לכם, עורף איתן".

>> השירים של קובי פרץ עכשיו להורדה ב-iTunes

"לאור המצב הרגיש החלטנו פה אחד לדחות את המופע לחודש ספטמבר. כל מי שכבר רכש כרטיסים מוזמן להגיע בתאריך החדש...", אמר קובי במהלך הביקור, "בימים רגישים אלו אני מזדהה עם האבל הלאומי וצער המשפחות. אני עובר בין בתי החולים ומשתדל לרומם את מצב רוחם של חיילינו הפצועים. אני מייחל בכל ליבי לזכות לארחם במופע ב-13/9 ומקווה לימים שקטים, טובים ושמחים יותר".

הזמר עבר בין הפצועים עודד אותם, עם חלקם אף פצח בשירה על מנת להעלות את המורל, התעניין במצבם והזמין כל אחד מהם באופן אישי להופעה הקרובה ולא פסח גם על המשפחות המלוות אותם. במהלך הביקור אף חווה חוויה יוצאת דופן כאשר הגיעו פצועים חדשים מתקרית ברצועה וכך יצא שקובי ליווה חייל פצוע עד שהוריו הגיעו לבית החולים לראותו.

משם המשיך לבית החולים "שערי צדק" בירושלים שם פגש בחייל פצוע שביקש לראותו. השניים ביצעו את הדואט "אמא" יחד והצוות הרפואי היה המום משיפור מיידי במצבו של החייל. במהלך כל היום קובי נתן לכל אחד מהחיילים את מספרו האישי והפציר בהם כי בכל בקשה הוא עומד לצידם ושירגישו חופשי להתקשר כי הם הילדים של כולנו.

>> הורידו את האפליקציה הרשמית של קובי פרץ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

צילום תמונות: נופית ביטון

תגובות בפייסבוק

תגובות באתר

הוסף תגובה