סהר שרב בשיר שכתב לזכר דניאל פומרנץ ז"ל

סהר שרב בשיר שכתב לזכר דניאל פומרנץ ז"ל

31 ביולי 2014

הזמר הצעיר סהר שרב, המוכר לכולנו מהעונה השנייה של The Voice, מוציא שיר שכתב במיוחד לאחר מותו של חברו הטוב סמ"ר דניאל פומרנץ שנפל ביום ה-13 למבצע "צוק איתן".

דניאל פומרנץ בן ה-21 מכפר אז"ר היה לוחם בגולני ונהרב בתקרית הנגמ"ש עם תחילת הלחימה הקרקעית. הלוויתו בבית העלמין במושב הייתה קורעת לב כשאימו הקריאה מעל קברו את המכתב שכתב רגעים לפני שנכנס עם החטיבה ללחימה.

"אם אתם קוראים את זה סימן שסיימתי את הקריירה שלי, אבל לפחות לחמתי בכבוד ואני שמח. תהיו בטוחים שאני שמח...", כתב בין היתר הלוחם הגיבור שהקריב את חייו לביטחון המדינה. עכשיו חברו הטוב, סהר שרב, שעובד בימים אלה על אלבום בכורה מוציא שיר מרגש שמסתיים עם אותו הטקסט המצמרר.

את המילים לשיר "דניאל" כתב סהר עצמו, כשעל הלחן וההפקה המוזיקלית אמון אורי בן ארי. התוצאה מרגשת, מצמררת ועוצמתית, וסביר להניח שאף עין לא תישאר יבשה עבור כל מי שיאזין לה.

הנה קטע מהמכתב האחרון של דניאל: "למשפחה האהובה שלי, בחיים לא חשבתי שאכתוב דבר כזה. לא יודע מה כותבים, אמרתי הכל בטלפון, מה יש לי להוסיף? אבל אולי זה משהו בשבילי, משהו לתת לכם להיאחז בו. חשוב שתדעו שאני שמח שנולדתי למשפחה הזו, שעודדתם אותי כמו שצריך, ואני שמח שהתגייסתי לגולני ועשיתי הכי טוב שלי. אם אתם קוראים את זה סימן שסיימתי את הקריירה שלי, אבל לפחות לחמתי בכבוד ואני שמח. תהיו בטוחים שאני שמח, חשוב שתדעו את זה".

תגובות בפייסבוק

תגובות באתר

הוסף תגובה