בקרוב: אייל גולן באלבום הלב על השולחן

בקרוב: אייל גולן באלבום הלב על השולחן

12 במרץ 2013

תתכוננו! הזמר הלאומי אייל גולן ישחרר בימים הקרובים את אלבומו החדש וה-17 במספר שישא את השם "הלב על השולחן".

קרנבל הגרנד פינלה של העונה השלישית של "אייל גולן קורא לך" כבר מאחורינו, אבל אף פסח לא יהיה שמח באמת בלי אלבום אולפן חדש של הזמר האהוב והמצליח במדינה.

מיד עם סיום ארוע הגמר הנוצץ של תוכנית הריאליטי המוזיקלית שלו, אייל גולן לא נח לרגע והפנה את כל תשומת הלב שלו על מנת להשלים את ההכנות לקראת הוצאת אלבומו החדש עוד לפני חג הפסח, בדיוק כפי שהורגלנו לקבל מכיוונו בשנים האחרונות.

האלבום החדש של גולן ישא את השם "הלב על השולחן", כשם אחד השירים הכלולים בו אשר נכתב והולחן על ידי הזמר והיוצר הצעיר פאר טסי. עוד באלבום תוכלו למצוא בלדה אשר נכתבה על ידי נעם חורב, מי שכתב לגולן בעבר את "כשאחר", וכולכם יודעים איזה תהודה השיר ההוא יצר, ככה שהציפייה לשמוע אותה גבוהה ביותר!

עד היום (12.3) יצאו מתוך האלבום החדש שני סינגלים רשמיים ואיכותיים במיוחד - בלדת האהבה "את" והשיר "סטטוס מאוהב" אותו חשף גולן לראשונה במהלך ערב הגמר של "אייל גולן קורא לך".

נגעת לי בלב, אלבומו האחרון של המסלסל האהוב, הגיע למעמד פלטינה כפולה וכלל לא מעט להיטי ענק כמו שיר הנושא המופתי והבלדה "כשאת איתו", שיר השנה תשע"ב. אין ספק שהאלבום החדש והמסקרן של הזמר הגדול במדינה הוא בדיוק מה שאנחנו מחכים לו על מנת לפתוח רשמית את עונת האביב!

> אוהבים את אייל גולן? כנסו לעמוד הרשמי שלו בחריף ועשו לו לייק!

תגובות בפייסבוק

תגובות באתר

הוסף תגובה
 • ואוו איזה שירים יפים חבל על הזמן כרגיל אין עליו אייל גולן מלך

  17 במרץ 2013
  17:58
  הודיה
 • כמה כיף לשמוע!!! מחכה בטירוף לדיסק של הזמר הלאומי. אייל אתה ענק!!! הולך להיות אלבום לא פחות טוב מהראשון. שיהיה בהצלחה!!! אוהבים אותך!!! :)

  12 במרץ 2013
  20:19
  אנדריי
 • מתי הזמר העולמי עופר לוי יוציא דיסק.??? יאלה ?? רוצים דיסק

  12 במרץ 2013
  11:13
  עופר לוי המלך
 • וואי וואי, איזה טירוף!!! למרות שאני כבר לא קונה כמעט אלבומים, את האלבום הזה אני חייבת לקנות לי במתנה לחג!

  12 במרץ 2013
  11:11
  אלינור