שירים חדשים // שרית חדד בשיתוף פעולה עם ג'ורדליש

שרית חדד בשיתוף פעולה עם ג'ורדליש

28 בפברואר 2017
 
  share at Facebook

טוב בואו נעמוד ונצדיע, כן פשוט נצדיע למלכה הבלתי מעורערת של המוסיקה הים תיכונית - שרית חדד.
עזבו את העובדה שהיא בשיא שלה, היא נראת פשוט מדהים ואם זה לא מספיק היא לא מפסיקה להפתיע ומשתפת פעולה  עם המפיג הענק ג'ורדי, מי שאחראי על הלהיטים של סטטיק ובן אל.

pic

רגע לפני יציאת האלבום החדש המיועד ל 14 במרץ , קבלו את הלהיט החדש – 'היית איתה' גבירותיי ורבותיי, אפשר לנער את הפוכים ולצאת מתרדמת החורף כי הסינגל החדש של חדד הולך להביא אלינו את השמש. השיר החדש אותו כתב והלחין הנרי והפיק המוסיקאלית ג'ורדי הינו בועט רחבות מקצועי וכזה שאם תעמדו בפקקים ותסתכלו ימינה ושמאלה תראו אנשים רוקדים ברכבים.

לאחר שני סינגלים "למה לי" ו "בלי שביקשתי" המתנגנים מכל עבר והגיעו למיליוני צפיות ביו טיוב, יוצא היום סינגל נוסף מתוך אלבומה המדובר של חדד שהולך לשגע לכם את הלב והדופק במנעד רחב של סאונד, הפקה, טקסטים וכמובן הקול החד פעמי של שרית חדד. לשיר החדש 'היית איתה' מתלווה קליפ מושקע אותו ביים רומן בוצ'אצקי המוכשר. הקליפ היפיפה איגד 35 אנשי צוות שעמלו שלושה חודשים בכדי להגיע לתוצאה שלפניכם.

התפאורה כולה נעשתה בעבודת יד כשהיא הרקע לרקדנים מקצועיים המתארים אבולוציה של מערכת יחסים על שלביה השונים . זוויות הצילום לקוחות מסרטים של העשור הראשון של המאה הקודמת עם פריימים שמזכירים את שנות ה90 בשילוב הסאונד של שרית חדד שמבשרים יחד על תקופה חדשה. הקליפ החדש הוא טעימה מסדרת קליפים אשר תלווה את אלבומה החדש של שרית וכהרגלה תביא בשורה חדשה שתעשה לכם טוב באוזן, יפה בעיניים וחזק בלב. 

מלכה כבר אמרנו?

הלהיטים הכי חדשים!

הפלייליסטים שעושים לנו את זה