רינת בר: "מוותרת על הופעות לטובת הילדה"

רינת בר: "מוותרת על הופעות לטובת הילדה"

19 בנובמבר 2012

רינת בר נקרעת בין הרצון לשמח את הקהל שלה, לבין הצורך להיות צמודה לבתה ליאן בת השנתיים בביתם באשדוד.

הסוגיה הנצחית הנוגעת לקושי של זמרות להמשיך לתפקד ולהופיע בהיותן אמהות, מקבלת משנה תוקף בימי מבצע "עמוד ענן". תשאלו את רינת בר.

המסלסלת האהובה גרה עם משפחתה באשדוד והם חווים את מתקפת הרקטות הנוראית באופן יומיומי.

בימים האחרונים קיבלה רינת פניות רבות הן מערוץ 24 והן מתוכניות בערוצים שונים להגיע ולהופיע במקלטים בדרום על מנת לשמח את התושבים, אך לאחר לבטים החליטה לסרב לכולן על מנת להישאר קרובה לבתה ליאן היקרה לה מכל.

"אני אוהבת את כולכם, אתם יקרים ללבי, אתם הכח שלי והעוגן שלי, אני יוצרת מוזיקה אך ורק בשבילכם, אתם הקהל שלי", מוסרת רינת בר למעריציה שכפי שאתם יכולים לראות בתמונה שצולמה הבוקר (19.11) מחזירים לה אהבה בדמות פרחים וחיזוקים.

"אך המצב הנוכחי הוא קשה עבורי להגיע אליכם להופעות מחווה לבין היותי אמא. זה קשה לכולנו. אני שולחת את אהבתי לכולכם ומבקשת מכם להיות חזקים אך בימים קשים אלו הילדים שלנו הם הכל. מי ייתן והמצב יירגע והשקט יחזור לדרום. אני מזדהה עם כל אחד ואחת מכם ומבטיחה להגיע אליכם כשהמצב יירגע".

צילום: יח"צ

תגובות בפייסבוק

תגובות באתר

הוסף תגובה
 • לזמרת הכי תותחית שיש לנו בארץ תהיה חזקה מי יתן שנידע תקופות יפות וטובות יותר ושאלוהים יברך אותך שתמשיכי תמיד לגעת באנשים בלרגש ובלשמח כי אין עליך יש לך קול מצמרר שאין לאף זמרת בארץ לטעמי

  19 בנובמבר 2012
  14:02
  נתנאלה
 • לזמרת הכי תותחית שיש לנו בארץ תהיה חזק מי יתן שנידע תקופה יפות וטובות יותר ושאלוהים יברך אותך שתמשיכי תמיד לגעת באנשים בלרגש ובלשמח כי אין עליך יש לך קול מצמרר שאין לאף זמרת בארץ לטעמי

  19 בנובמבר 2012
  13:52
  נתנאלה טויטו
 • רינת את מדהימה. ללא ספק להיות קרוב למשפחה ולילדים זה חשוב מאוד. מאחל לך המון בהצלחה ונקווה שהמצב יירגע ובמהרה תחזרי להופי וליצור שירים חדשים. אוהבים אותך!!! תהיי חזקה!!! :)

  19 בנובמבר 2012
  13:38
  אנדריי
 • למה יש על הזמרת הזו!? אין!!
  תהיי חזקה!

  19 בנובמבר 2012
  13:14
  אבי
 • מדהימה

  19 בנובמבר 2012
  12:34
  ש
 • מהממת

  19 בנובמבר 2012
  12:34
  ש