בדרך לחופה // קולולו עונת החתונות נפתחת

קולולו עונת החתונות נפתחת

25 במאי 2016
 
  share at Facebook

רגע לפני שהם הולכים לעבוד קשה במיוחד ולפזז בין אולם לאולם עם להיטי הענק שלהם, בואו נזכר לרגע איך נראו מיטב זמרי ארצנו ביום הגדול והחשוב שלהם, יום חתונתם ובעיקר, האם הם השתנו מאז?

נתחיל עם ספיר וליאור נרקיס, שהפכה להיות בלונדינית עם הזמן, למרות שגם עם שיער סגול היא אחת הנשים היפות ביותר שראינו, אין ספק שליאור זכה. ליאור ד"א, מקפיד ללכת לחדר כושר ולדאוג לשרירים ואם תשאלו אותנו, למרות שרובכם יגיד שהוא כלל לא השתנה, אנחנו חושבים שהיום הוא בשיאו.
החלטנו לשתף אתכם בסרטון בו הופיע משה פרץ לזוג נרקיס.

גם קובי פרץ הקפיץ את הקהל באותה החתונה

חיטטנו באלבומי חריף ומצאנו אפילו את הזמנת החתונה של השניים, מה אתם אומרים על העיצוב? 
החתונה של ליאור נרקיס וספיר וענונו
אם כבר הזכרנו את משה פרץ, איך אפשר שלא להזכר בירדן המהממת, האישה שלצידו. פרץ המסלסל האהוב התחתן בחתונת ענק של לא פחות מ-1200 אורחים. בינהם יכולתם לראות את פורטיס, עברי לידר ובר רפאלי. בחלק האמנותי המרכזי של הערב הופקדה להקת אתניקס ומיד אחריה עלה החבר הטוב ליאור נרקיס שהיה חייב להחזיר, וסחף את הקהל הרחב לשיאים חדשים של שמחה. בשיא ההופעה ביצע ביחד עם החתן המאושר את הדואט המשותף שלהם "מול כל העולם", שקיבל משנה תוקף בערב השמח ההוא.
צפו בסרטון שצלמה שירי מימון מהחתונה של השניים.

יקום החתן ויברך!
הלן ורגב הוד נשאו באוקטובר 2012, גם בחתונה הזו יכולנו לראות איך זמר שר לזמר, רק שהפעם דודו חילק את זה שווה בשווה, מי שהכניס את הזוג המאוהב לחופה הוא גד אלבז את שיר הסלואו הראשון והמרגש שר קובי אפללו ועל החלק של השמח היה אחראי דודו אהרון, שגם הוא בדרך לחופה, מעניין מי יופיע אצלו באירוע.

צילום: ליאור פינקסון

ונעבור לזוג הכי טרי בעולם המזמרים, טל ופאר טסי שהחליטו אחרי 11 שנים ביחד סוף סוף לעמוד מתחת לחופה ולהשבע אמונים.
השניים עשו זאת בספטמבר האחרון בקיסריה דווקא ביום בו מלכת היופי לשעבר לירן כוהנר וגיא גיאור התחתנו, מה שלא מנע משטיח של סלבס לפקוד את האירוע שרית חדד, שלישיית מה קשור, אלון דה לוקו, פיני חדד, איציק זוהר ואיך אפשר בלי אליקו. 
מקווים שבקרוב יספרו לנו על בייבי טסי שבדרך, בינתיים קבלו סלפי של השניים.
12038467_1143702192320078_2117977210245363940_n
צילום:אינסטגרם פאר טסי

כן ירבו שמחות!

איתי לוי - שתשרף האהבה

הפלייליסטים שעושים לנו את זה