חדשות המוזיקה // מתחממים: הפרומו של אייל גולן קורא לך 3

מתחממים: הפרומו של אייל גולן קורא לך 3

2 בדצמבר 2012
 
  share at Facebook

השבוע זה קורה: העונה השלישית של "אייל גולן קורא לך" תצא לדרך בקול תרועה והיום (2.12) עולה לאוויר הפרומו המבשר על כך!

ביום רביעי הקרוב, ה-5.12, בשעה 19:00 בערוץ 24, תצא לדרך העונה החדשה של הריאליטי המוזיקלי המצליח בהובלתו של הזמר הלאומי אייל גולן.

כמו בעונות הקודמות, גם הפעם יחפש גולן ביחד עם צוות השופטים המנוסה, למצוא את מסלסלי העתיד של ישראל שיזכו לעבוד איתו בצמוד על אלבום בכורה.

אחרי שהתבשרנו לאחרונה כי אל שופטי התוכנית הקבועים יוסי גיספן, עדי לאון ו-ירון אילן, יצטרפו בעונה הנוכחית הזמר והיוצר דודו אהרון והעיתונאי גל אוחובסקי, רק דבר אחד מבשר על יריית הפתיחה - הפרומו.

הפרומו מבשר כי התוכנית המוזקלית תעלה לאוויר ביום רביעי הקרוב וחושף מעט מהדינמיקה המשעשעת בין השופטים החדשים לוותיקים כשעדי לאון וגל אוחובסקי מתווכחים ביניהם וכל שאר השופטים מתגלגלים מצחוק.

מהרגע שנחשף כי אוחובסקי מצטרף לפאנל השופטים היה ברור כי גם בצד הזה של השולחן הולך להיות מעניין בעונה הנוכחית - והשאלה הגדולה היא האם הטונים ישמרו בגדר דחקות הדדיות, או שהויכוחים המקצועיים יתדרדרו גם לפסים אישיים. כך או כך - אין ספק שהולך להיות מעניין!

"אייל גולן קורא לך" נחשבת לתוכנית המצליחה ביותר ששודרה בערוץ 24 בכל הזמנים. בעונה הראשונה של התוכנית מורן מזור זכתה במקום הראשון ובעונה השנייה היו אלו מאור אשוואל ו-נסרין קדרי. מי ייקח את כל הקופה הפעם? נצטרך לעקוב ולגלות!

> אוהבים את אייל גולן? כנסו לעמוד הרשמי שלו בחריף ותנו לו בלייק!

לחצו כאן וצפו בפרומו לקראת עלייתה לאוויר של "אייל גולן קורא לך" >>

צילום: אלדד רפאלי

 

איתי לוי - שתשרף האהבה

הפלייליסטים שעושים לנו את זה