שירים חדשים // האזינו: פאר טסי באלבום הבכורה

האזינו: פאר טסי באלבום הבכורה

28 בנובמבר 2013
 
  share at Facebook

אחרי שלוש שנים של עבודה מאומצת, פאר טסי משחרר בשעה טובה את אלבום הבכורה המסקרן שלו.

הזמר והיוצר בן ה-28 שבתחילת השנה האזרחית זכה במקום הראשון בפסטיבל הזמר והפזמון 2013 עם הבלדה "תחזרי" מגשים את חלום אלבום הסולו הראשון.

במקביל לעבודה על המוזיקה שלו הוא קנה לעצמו שם של יוצר צעיר ומבטיח כשכתב והלחין שירים לאמנים אחרים וביניהם את "הלב על השולחן", שיר הנושא של אלבומו האחרון של אייל גולן, וגם את השיר החדש "מתפלל" שגולן הקליט לאחרונה ועתיד להוציא בימים הקרובים.

אלבום הבכורה של טסי כולל 14 שירים מקוריים וגם גרסת רמיקס ללהיט "הכל יכול" כבונוס, שבעה שירים יצאו כסינגלים רשמיים מתוכו וביחד עם השיר יוצא אחד נוסף, "נמשיך מכאן" שמו, שיר קצבי שכתב טסי והלחין בשיתוף עם אבישי ספיר. 

"כל תהליך העבודה על האלבום החל לפני שלוש שנים, איסוף חומרים והקלטת סקיצות רבות", מספר טסי עם צאת האלבום. "התחלתי לכתוב בעצמי, האטתי את קצב ההקלטות והתמקדתי בכתיבה אך היה חשוב לי גם השיתוף וההפריה עם יוצרים נוספים. הייתה לי הזכות לעבוד וללמוד תוך כדי עשייה מהטובים ביותר. כל התהליך לווה באהבה גדולה מה שנתן לי כוח להמשיך וגם ליהנות מהדרך. יעקב למאי הפיק מוזיקלית את האלבום וגם ייעץ וליווה את הפרויקט. העבודה איתו הייתה מאתגרת. זהו אלבום מגוון מאוד שיצקתי לתוכו שלוש שנים משמעותיות מחיי".

לחצו כאן והאזינו לאלבום הבכורה של פאר טסי במלואו >>

רשימת השירים באלבום של פאר טסי:

1. בחלומות שלי
2. דפיקות הלב
3. תחזרי
4. כמו שיכור
5. הכול יכול
6. בלי לומר שלום
7. החיים לימדוני
8. אהבת אמת
9. סיכוי נוסף
10. רק אלוהים
11. סליחה
12. נתחיל מחדש
13. מדוע אין לי שקט בראש
14. נמשיך מכאן
15. הכול יכול רמיקס

הלהיטים הכי חדשים!

הפלייליסטים שעושים לנו את זה