חדשות המוזיקה // עמיר בניון חוגג בר מצווה

עמיר בניון חוגג בר מצווה

29 בדצמבר 2016
 
  share at Facebook

 עמיר בניון, מהיוצרים והזמרים המוערכים והטובים והייחודיים בישראל, מוציא את אלבומו החדש "מילה ברוח" - אותו ישיק במופע חגיגי שיתקיים ב 3.1.17 בבית האופרה- המשכן לאומנויות הבמה בת"א.

זהו האלבום אלבומו ה- 13 של בניון, המאופיין בטקסטים חודרים ועמוקים, בלחנים מופלאים ובעיבודים, המשלבים נגיעות אלקטרוניות יחד עם סגנונו המוכר, הייחודי האותנטי והאהוב. בקצרה, זהו עמיר בניון במיטבו. באלבום זה, עמיר אחראי על כל הלחנים ואילו הטקסטים, הם של מרים בניון בניון-גולן ושל עמיר עצמו.

ההפקה המוסיקלית הופקדה בידיהן המוכשרות של ליאור שושן ושי בשן. מופע ההשקה החגיגי יהיה יהווה יריית הפתיחה לסיבוב הופעות חדש, שיפקוד בשלל אולמות ברחבי הארץ, עם ויורכב משירים מהאלבום החדש, להיטים ומאלבומיו הקודמים, בהפקה ועיבודים חדשים.

במופע יבצע בניון את הלהיטים, מכל הזמנים: – ניצחת איתי הכל, כשאת עצובה, השגחה פרטית, סופה, מילה ברוח, עומד בשער, שמחות קטנות ועוד רבים וטובים. כיום, עמיר בניון הוא חלק בלתי נפרד מהפסקול הישראלי, עם רפרטואר עשיר ומגוון, ואינספור הופעות מצליחות, אשר קיבעו את מעמדו כאחד האמנים המוערכים בארץ.

המשכן לאמנויות הבמה ת"א יום שלישי 3/1/17 בשעה 21:00 מחיר כרטיס בהנחה מיוחדת: 94 ₪ ( במקום 154 ₪ ) טלפון להזמנות 9080* בציון קוד 6632

אנחנו שם! נפגש?

%d7%94%d7%a9%d7%a7%d7%94

איתי לוי - שתשרף האהבה

הפלייליסטים שעושים לנו את זה