חדשות המוזיקה // עמיר בניון וישי ריבו בשיתוף פעולה

עמיר בניון וישי ריבו בשיתוף פעולה

22 בינואר 2019
 
  share at Facebook

עמיר בניון חוזר לשתף פעולה עם המפיק נדב ביטון עמו החל את דרכו המוזיקלית ומציג סנונית ראשונה מתוך האלבום שבדרך. החיבור המחודש בין השניים נוצר לקראת מופע חגיגי שיציין 20 שנות קריירה לבניון והוביל למסע יצירתי ופורה.

כבר 20 שנים מאז יציאת אלבומו הראשון "רק את" המציין אבן דרך משמעותית בקריירה של עמיר ובמוזיקה הישראלית בכלל. השירים של עמיר בניון כובשים לבבות בזכות קולו החד פעמי, הגשתו מלאת הרגש, הסאונד הייחודי לו וכתיבת המילים המרגשת. עמיר בניון, זמר-יוצר, מוזיקאי, פזמונאי ומלחין ישראלי, מהמעוטרים והמוערכים במוסיקה הישראלית מזה שנים, מוציא סינגל חדש בשיתוף פעולה עם אורח מפתיע, ישי ריבו וחוזר לשתף פעולה עם המפיק המוזיקלי נדב ביטון עמו שיתף פעולה בתחילת דרכו.

בניון שיתף פעולה עם גדולי היוצרים בארץ וגם כתב לא מעט שירים ליוצרים כמו: גידי גוב ("מי תרצי", "בקצה ההר", "בית ישן" ו"הליצן העצוב"), שיר לוי ("בוקר"), גלי עטרי ("עזוב", "מכאן לשם" ו"היו ימים"), ישי לוי ("את" שזכה בפרס 'שיר השנה' של אקו"ם), יהורם גאון ועוד.

בשירו החדש, משתף פעולה עם אחד האמנים המושמעים והאהובים, ישי ריבו, שמתארח בשירה בצרפתית. השיר אשר נכתב בהשראת ספר קהלת, הידוע בגישתו הייחודית לשאלת משמעות החיים, מתאר את טלטלות החיים, הדינאמיות שלהם והגבול הדק שבין שליטה לבין חוסר שליטה על המתרחש. בניון עושה זאת בדרכו הייחודית, במלל מזוקק ועם קול קסום שפורט על מיתרי הנשמה.

ב 6/6 יחגוג עמיר בניון 20 שנות קריירה ואת כל שיריו האהובים במופע עם הרכב גדול במיוחד בהיכל התרבות בתל אביב , לכרטיסים: זאפה *9080.
 

 

 

הלהיטים הכי חדשים!

הפלייליסטים שעושים לנו את זה