חדשות המוזיקה // עופר לוי: בהיכל נוקיה שרים עם פלייבק

עופר לוי: בהיכל נוקיה שרים עם פלייבק

15 ביוני 2010
 
  share at Facebook

עופר לויאת השם עופר לוי כנראה שלא תראו לצד שמותיהם של אייל גולן ו-קובי פרץ שכבשו לאחרונה את היכל נוקיה. "נוקיה אני לא עושה", אמר לוי הבוקר (15.6) במהלך ראיון שקיימו עימו זוהר ישראל ו-מרינה קבישר ברדיו "לב המדינה" 91FM. "מי ששר באמת, במופע חי, לא יכול לשיר בנוקיה כי אין שם סאונד, אין שם אקוסטיקה".

לפליאתם של זוהר ומרינה, הסביר לוי את דבריו: "זה פלייבק כמו שעושים בקליפים בטלוויזיה, בערוץ המוזיקה... הזמרים לא באמת שרים, הכל מוקלט מראש באולפן... כל השירה מוקלטת מההתחלה ובכוונה תחילה משנים את הסגנון של השירה ומסלסלים אחרת באולפן כדי שזה יישמע לקהל כאילו שרו באמת, שום דבר לא באמת, הכל זה דימיון ועובדים על אנשים בעיניים. גם במוזיקה יש נוכלים..."

במהלך הראיון לוי לא התאמץ להסתיר את שעל ליבו ויצא כנגד תופעת פתיחת הקופות בהיכלים גדולים שכל כך פופולרית בשנה האחרונה: "אני את קיסריה עשיתי כבר לפני 17 שנים, כשכולם היו עוד באשכים", התריס הזמר. "קיסריה זה כמו מועדון. זו לא חוכמה לחלק 3,000 כרטיסים בחינם ולתת ב-35 שקלים לוועדי עובדים... רק כדי להגיד - הייתי שם".

הראיון נערך בתוכנית הבוקר "תחת שמי ים תיכון" לרגל צאת הסינגל החדש שלו, "הלב לא משקר" שמקדם את אלבומו הבא של לוי. לשאלה מדוע לקח לו כל כך הרבה זמן לשחרר סינגל חדש, ענה הזמר: "לא הוצאתי כי לא יצא לי, אצלי כל שיר זה כמו אלבום, אני עובד מאוד קשה... זו רמה אחרת".

רונית ארבל, מנהלתו האישית של אייל גולן אמרה בתגובה לדבריו הבוטים של לוי: "דבריו של עופר לוי אינם ראויים לתגובה. מביכה העובדה שעדיין ניתנת במה המאפשרת לו להנפיק את דברי ההבל שלו. זקנתו מביישת את נעוריו".

איתי לוי - שתשרף האהבה

הפלייליסטים שעושים לנו את זה