שירים חדשים // משוגע: עומר אדם בשיתוף פעולה עם TYP

משוגע: עומר אדם בשיתוף פעולה עם TYP

2 באפריל 2013
 
  share at Facebook

עומר אדם הצעיר והאהוב מפתיע ומשתף פעולה עם ההרכב האלקטרוני TYP וביחד הם פותחים לנו את הקיץ ומביאים לנו שיר חדש בשם "משוגע".

אחרי הטיזרים והציפיה, הנה מגיעה אלינו החיבור המסקרן בין עומר אדם להרכב האלקטרוני המצליח TYP הלא הם עברי לידר ו-ג'וני גולדשטיין.

"משוגע" הוא שיר קליל ומרענן גם בטקסט הלא מחייב על בחור שמתאהב דווקא בזאת שלא מתאמצת להרשים אותו, וגם בהפקה המוזיקלית המשלבת היטב מקצב מזרחי עם ווייב אלקטרוני מצוחצח ועדכני.

על המילים, הלחן וההפקה אמונים חברי TYP וזהו הסינגל השישי שיוצא מתוך אלבום האולפן השלישי של עומר אדם. קדמו לו הלהיטים "כמו בימים", "נסיכה", "מתקרבת מתרחקת", "מאמי זה נגמר" ו-"וואי לי".

"מוזיקה בשבילי זה דבר שמתפתח כל הזמן, הרעיון במוזיקה זה כמו בחיים לפרוץ מעגלים לפרוץ גבולות ולחוות חוויות חדשות כל הזמן". מספר אדם עם צאת השיר על שיתוף הפעולה. "שיתוף הפעולה בין TYP לביני לכאורה נראה מוזר, אבל בשבילי זה הדבר הכי טבעי שיש".

"כשהדברים באים מאמת מוזיקלית אמיתית הנה לכם התוצאה: שיר אחר, מיוחד, שיתוף פעולה שיכול לקרות רק בין יוצרים נטולי אגו שאוהבים מוזיקה. כל העשייה המוזיקלית שלי, רצופה בללכת על הקצה ולגעת בקיצוניות. כמו כל השירים שלי, גם זה שיר שפוגע ישירות בבטן של הקהל".

את "משוגע" ישיקו TYP ביחד עם עומר אדם ב-11.4 בהופעה של ההרכב האלקטרוני שתיערך במועדון התיאטרון, תל אביב.

>> אוהבים את עומר אדם? כנסו לעמוד הרשמי שלו בחריף תעשו לו לייק!

איתי לוי - שתשרף האהבה

הפלייליסטים שעושים לנו את זה