ביחד ולחוד: סטלוס ואורן חן – "חזרתי אלייך"

ביחד ולחוד: סטלוס ואורן חן – "חזרתי אלייך"

5 במאי 2013

אחרי שהודיעו על פרידה, סטלוס ואורן חן מפתיעים ומשחררים סינגל חדש בשם "חזרתי אלייך" מתוך אלבום אולפן חדש ועשירי במספר שעתיד לצאת בקרוב.

כחצי שנה אחרי שהודיעו על הפקת העבודה המשותפת לאחר 12 שנה ביחד, חוזרים צמד המסלסל הים תיכוני-יווני סטלוס ואורן חן לעבודה משותפת ובגדול.

בזמן שעבר, המשיכו להופיע יחד, אבל במקביל כל אחד מהם הוציא סינגל מתוך אלבום סולו מתקרב. עכשיו כנראה הם החליטו שטובים השניים מן האחד והם שבים להנעים את אונינו בשיר חדש ויפהפה.

"חזרתי אלייך" הוא שיר יווני השייך במקור לזמר פאנוס קיאמוס. את המילים בעברית ללחן המקורי של ווסיליס גברילידיס, כתב יוסי גיספן, כשעל ההפקה המוזיקלית אמונים תמיר קליסקי ואהרון קמיגרוב.

זהו הסינגל ה-13 במספר שיוצא מתוך האלבום. קדמו לו הלהיטים: "איך את מאמי", "יופי לי ולך" עם יצחק קלפטר, "לאהוב בלי גבולות", "לא יוצאת לי מהראש", "יום יפה", "הקדוש ברוך הוא", "מבורכת", "מאני מאני", "מפונקת", "עפה על עצמך", "אותך רציתי" ו-"אין דבר כזה".

לחצו כאן להאזנה לשיר "חזרתי אלייך" של סטלוס ואורן חן >>

תגובות בפייסבוק

תגובות באתר

הוסף תגובה
 • כל הכבוד שחזרתם ,שיר מקסים

  11 במאי 2013
  17:30
  משה
 • ממש דומה לשיר אתה הילד שביקשתי…

  6 במאי 2013
  19:44
  אודי
 • אנדריי ירוסי מספיק לדחוף את האף שלך לכל מקום מה אתה מבין בכלל במוסיקה מזרחית?

  5 במאי 2013
  20:26
  חסוי
 • כל הכבוד לכם שחזרתם לעבודה משותפת. אתם ללא ספק יותר טובים ביחד. אין עליכם. שיר יפהיפה ומרגש. תמשיכו לרגש אותנו ולשמח והנעים את אוזנינו. אוהבים אותכם.

  5 במאי 2013
  17:55
  אנדריי