חדשות המוזיקה // ניצחון: אייל גולן עם ורטיס וחדד בבלומפילד

ניצחון: אייל גולן עם ורטיס וחדד בבלומפילד

25 ביוני 2014
 
  share at Facebook

כיאה למופע שמתקיים בלוקיישן אקטואלי לימי המונדיאל, אייל גולן, שרית חדד ו-ניקוס ורטיס ניצחו בגדול במופע סוחף בבלומפילד שכשמו כן הוא, סיפק לקהל מופע של פעם בחיים.

מול קהל עצום וחם של 16 אלף מעריצים עלו המסלסלים האהובים והמוערכים להופעת הענק באצטדיון בלומפילד ושיחקו אותה עם כל הלב במופע יאכותי שכלל את הלהיטים הגדולים מהרפרטואר העשיר של כל אחד מהם.

בניצוחו של המפיק המוזיקלי המוערך יעקב למאי, המופע "פעם בחיים" הוכיח את עצמו באמת כמופע חד פעמי כשהוא מצליח לשלב היטב בין שני האמנים הכי גדולים בזמר הים תיכוני כיום ואחד הכוכבים הגדולים ביוון. לאורך כל הערב השלושה ביצעו יחד ולחוד שירים האחד של השני.

גולן וחדד פתחו את הערב עם הקלאסיקות "אם יש גן עדן" ו-"הייתי בגן עדן" ומשם המשיכו בשירים ומחרוזות משותפות. לאחר מכן שרית נשארה לבדה על הבמה לבצע מספר שירים וכך הלאה, ורטיס הצטרף והם שרו יחד את "משחק החיים" ו-"חוק החיים" ונשאר לשיר מספר להיטים שלו ביוונית ואז גולן הצטרף אליו לביצוע גדול של "זה אני" ו-"כשאת איתו" כשכל הקהל שואג ביחד איתם את המילים.

גולן נשאר על הבמה וביצע שירים חדשים מאלבומו ימים יגידו והזמין את חדד לביצוע המרגש של הערב לבלדה "כשהלב בוכה" שהוקדשה לשיבת הנערים החטופים. כמובן שאי אפשר בלי "עד הסוף", הדואט החדש והמרגש של אייל גולן ושרית חדד שחתם את הערב. היום (25.6) הם ישחזרו את ההצלחה ואם עשינו לכם חשק - כדאי שתמהרו לשריין לכם כרטיסים!

>> להאזנה לדואט "עד הסוף" של אייל גולן ושרית חדד - לחצו כאן!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תמונות: אלוני מור

הלהיטים הכי חדשים!

הפלייליסטים שעושים לנו את זה