חדשות המוזיקה // נבחרת השבוע של חריף

נבחרת השבוע של חריף

22 באוגוסט 2017
 
  share at Facebook

דני שביב, זמר יוצר וגיטריסט, מייסד Threes, דני מתגורר בגליל המערבי ועובד על אלבומו הרביעי.

"שמח שאת כאן" - שיר פופ רוק המקרין אור על אהבה בוגרת, לא קצרה, שותפות לדרך באש ובמים ושמחה על הרגעים היפים והמיוחדים בזוגיות כזו.
מרגש אותנו לראות שיש זמרים בוגרים יותר ממשיכים להלחם על מעמדם , קריירה וחלומות דווקא לאותם אמנים "בוגרים" יותר אנחנו נשמח לתת במה וכשמגיע אלינו למערכת מייל בנוגע לאחד כזה, הלב שלנו יוצא החוצה באהבה גדולה, מה שכיף פה היא העובדה שהוא באמת נשמע טוב וכיף להאזין לשיר הזה.
הצלחת לסקרן אותנו דני, מחכים לסינגל הבא ומפרגנים בענק לחדש. תנו לו צ'אנס והאזינו לו, זה לגמרי שווה את זה.
להאזנה הקליקו כאן:

אלינור מנו שרה וכותבת מגיל צעיר במיוחד, היא עם סיפור חיים מורכב ואל הכתיבה הגיעה בעקבות כך שאמא שלה תמיד אמרה לה לא לספר כלום ,לשמור לעצמה את הבעיות ,ושאם היא רוצה לספר משהו אז לכתוב ולהוציא את הכל על הדף ,ואחר כך גם לשרוף את הדף.
לפני מספר שנים החליטה לקחת את כל נושא הקריירה צעד אחד קדימה והתחילה להקליט שירים שכתבה לצד קברים של שירים שאהבה ושיתפה אותם ברשת ,הבולט מבינהם יצא עם קליפ לפני כשנתיים ונקרא "מתגעגת".
לאחרונה יצא לנו לשמוע את הקאבר שביצעה לאחד השירים היותר מרגשים שיצאו לאחרונה "שורף לי בעיניים" של עדן בן זקן, מודים הבחורה כבשה אותנו משמיעה ראשונה, כך שלא יכולנו שלא לשתף אתכם.
מחכים לסינגל מקורי, אין לנו ספק שנתלהב ונתאהב. להאזנה הקליקו כאן:

תומר רז בן ה-36 הוא מוזיקאי וואקליסט מוכשר שכותב ומלחין מגיל צעיר. בסטייל המוזיקלי שלו, תומר מביא עמו פיוז'ן של סגנונות; החל מבסיס האם שלו - פופ אשר ממנו הוא שואב את רוב השראותיו, וכלה במוזיקה ערבית, לטינית, אר אנד בי, סול ועוד.
בחודשים האחרונים תומר החל לחרוך את הרשת עם סרטוני המאשפים המפתיעים שלו, שצברו עד כה מאות אלפי צפיות וגרמו להתעניינות אדירה בשטח ובתקשורת בזמר עם האוזן המוזיקלית המשובחת והקול המשגע.
אלבום האי פי צפוי לצאת בחודשים הקרובים, כאשר כל השירים שיכללו בו נכתבו והולחנו על ידי תומר.
להאזנה הקליקו כאן

איתי לוי - שתשרף האהבה

הפלייליסטים שעושים לנו את זה