חדשות המוזיקה // Making Of: משה פרץ מספר על הפרסומת

Making Of: משה פרץ מספר על הפרסומת

19 במרץ 2012
 
  share at Facebook

הפרסומת החדשה של מפעל הפיס בכיכובו של הזמר האהוב משה פרץ כבר באוויר ועכשיו יש לכם הזדמנות לקבל הצצה אל מאחורי הקלעים שלה.

לפני כשבוע עלה לאוויר הקמפיין החדש של מפעל הפיס לחיש-גד שבה מככב המסלסל האהוב משה פרץ לצד הדוגמנית הבינלאומית המהממת אסתי גינזבורג ומנחה "האח הגדול" הקורע אסי עזר.

לאחרונה עלה ליוטיוב קטע Making Of מרתק שחושף את שלבי הפקת הפרסומת המצוינת: החל מהקלטת השיר שברקע, דרך עיצוב התפאורה המדמה דירה במגדלי יוקרה ועד תיעוד צילומי הסצינות עצמן.

במהלך הקטע משה פרץ מתראיין ביחד עם אסי עזר וביחד הם מספרים על הפרסומת בחינניות האופיינית לשניהם. נראה שהיה להם נחמד מאוד על הסט... ולמה לא בעצם?!

בחודשים האחרונים הפך משה פרץ לאייקון מדיה לא קטן - הוא אחרי כיכב בתחילת החורף כמורה בתוכנית הריאליטי המוזיקלית "בית ספר למוסיקה", הצטרף לפאנל השופטים של "כוכב נולד", מוביל את הקמפיין החדש והמדליק של "קינדר בואנו" ועכשיו גם משתתף בקמפיין מפעל הפיס.

במקביל, הוא ממשיך לעבוד על המוזיקה שלו וב-7.5 הוא עתיד להופיע באמפיתיאטרון העתיק בקיסריה עם שירי אלבומו החדש והמצליח "זיקוקים", לצד להיטים מכל הקריירה. שאפו!

>> לעמוד הרשמי של משה פרץ בחריף

לחצו כאן וצפו בקטע מאחורי הקלעים של הפרסומת החדשה של מפעל הפיס >>

צילום: מתוך היוטיוב

איתי לוי - שתשרף האהבה

הפלייליסטים שעושים לנו את זה