חדשות המוזיקה // גאווה 2013: עומר אדם שר "תל אביב"

גאווה 2013: עומר אדם שר "תל אביב"

27 במאי 2013
 
  share at Facebook

לקראת אירועי מצעד הגאווה 2013 שיערכו בסוף השבוע הבא, עומר אדם משחרר היום (27.5) בשיתוף עם ליין הגייז אריסה את "תל אביב", הקליפ הרשמי לקידום האירוע הצבעוני והלוהט.

עומר אדם ממשיך להסתער על הקיץ בכל הכוח, אחרי שהקליט את השיר "משוגע" ביחד עם הצמד TYP של עברי לידר ו-ג'וני גולדשטיין, והוציא לאחרונה שיר דאנס נוסף העונה לשם "כובשת", הוא מוציא את הקליפ הרשמי של אירועי הגאווה שבשיאם הוא עתיד להופיע ביום שישי הבא, ה-7.6.

לשיר המלווה את הקליפ קוראים "תל אביב" והוא נכתב והולחן במיוחד עבור ליין הגייז הלוהט אריסה ואירועי הגאווה בעיר על ידי דורון מדלי, להפקה מוזיקלית על ידי הנרי.

הקליפ בוים על ידי עומר טובי והוא צולם בחוף הילטון בתל אביב כשגם הפעם, כפי שהתרגלנו בסרטוני הפרומו של האריסה, מדובר בהפקה צבעונית ומוקפדת בכיכובם של אוריאל יקותיאל ו-נתנאל אטיאס בסגנון בוליווד שנסובה סביב משולש אהבה דרמטי בין גברים.

מצעד הגאווה ה-15 ייצא לדרך ביום שישי הבא, ה-7.6 בשעה 10:00 בבוקר מהמרכז העירוני הגאה בגן מאיר בהשתתפות עשרות אלפי צועדים מהארץ ומחו''ל. המצעד יעבור ברחובות בוגרשוב, בן יהודה וארלוזרוב ויסתיים בחוף גורדון. עומר אדם יופיע על הבמה המרכזית בחוף גורדון לצד מיכל אמדורסקי, מאיה סימן טוב ו-ניקה, ותקלוטים של די.ג'יים מובילים.

הלהיטים הכי חדשים!

הפלייליסטים שעושים לנו את זה