חדשות המוזיקה // מי אוהב פצפצים?

מי אוהב פצפצים?

10 בספטמבר 2017
 
  share at Facebook

השחקן, היוצר ומנחה "ערוץ הילדים", עודד פז בשיר חדש – "פצפצים" שמגיע לאחר ההצלחה הגדולה של שיריו הקודמים – "זזי בזזי" ו-"שחרר" שהפכו ללהיטים גדולים ברשת עם מיליוני צפיות

עודד הפך בעשור האחרון לאחד מהאמנים המובילים והמצליחים בישראל בקרב ילדים ובני-נוער שגדלו ועדיין גדלים עליו. את הפריצה הגדולה קיבל בסדרה "הפיג'מות" אותה יצר יחד עם חבריו הטובים אילן רוזנפלד, קובי פרג' ויואב צפיר.

לימים, הסדרה הפכה לקאלט של ממש ודורות רבים גדלו עליה, לאור הצלחה הופקו לא פחות מ-9 עונות שזכו להצלחה מסחררת. מאז, עודד הפך לאחת מהדמויות הבולטות והאהובות על מסך הטלוויזיה ובבמות השונות.

עודד השתתף במספר סדרות ילדים ונוער (ביניהם "גאליס"), בפסטיגלים רבים, מחזות-זמר ועוד..בשנת 2011 הצטרף לצוות המנחים ב"ערוץ הילדים" בשנים האחרונות הנחה את מיטב התכניות המובילות: "הבנים והבנות", "הצלצול האמיתי", "ששטוס", "המקום האמיתי" ועוד..

בשנה האחרונה הבין את הצורך של הקהל בצריכת תוכן ברשת ופתח ערוץ יוטיוב אליו העלה גרסת פרודיה ללהיט הויראלי של PPAP, הסרטון צבר מיליוני צפיות וזכה להצלחה גדולה ברשת (אפילו ביפן).

לאור ההצלחה, החליט ליצור שיר מקורי ראשון לערוץ היוטיוב שלו – "שחרר" אותו יצר יחד עם קטריקס ודורון ביטון וגם הוא זכה למיליוני צפיות והפך ללהיט של ממש בשטח.

כעת מוציא שיר חדש – "פצפצים" אותו יצר יחד עם לי בירן וקטריקס, שיר הומוריסטי וקליט במיוחד המלווה בקליפ אנימציה המתכתב עם עולמו של מודד ובתפקיד אורח של יניב פולישוק (גרי המבורגרי)

"פצפצים" היה אחד מסימני ההיכר של עודד בסדרה "הפיג'מות" וכעת הוא מביא קצת נוסטלגיה וסוגר מעגל בשיר חדש.

עודד מקדיש את השיר לכל הדורות שגדלו ועדיין גדלים על "הפיג'מות",

את השיר יבצע בהופעת בכורה בטקס "נבחרי ערוץ הילדים 2017" שישודר במהלך חודש ספטמבר.

להאזנה הקליקו כאן:

 

איתי לוי - שתשרף האהבה

הפלייליסטים שעושים לנו את זה