חדשות המוזיקה // פייבוריטית: מורן מזור בגמר הקדם אירוויזיון

פייבוריטית: מורן מזור בגמר הקדם אירוויזיון

3 במרץ 2013
 
  share at Facebook

שלב חצי הגמר של קדם האירוויזיון הגיע לסיומו ביום חמישי האחרון (28.2) בערב מוזיקלי שבסיומו עלתה מורן מזור עם השיר "רק בשבילו".

למרות האכזבות של אדיר גץ, שרית אביטן ו-ג'ולייטה שלא צלחו את השלב המקדים של התחרות, תהיה נציגה ים תיכונית בשלב המכריע של הקדם אירוויזיון וקוראים לה מורן מזור.

מזור עלתה עשירית ואחרונה בסדר השירים שבוצעו במהלך הערב ובהחלט סיפקה ביצוע מרשים והגישה אותו ברמה גבוהה ביותר. הדבר גרם להעפלתה לשלב הגמר ביחד עם אסי טל ומיטל דה רזון ו-הילה בן דוד.

השיר איתו הופיעה נקרא "רק בשבילו" ואת מילותיו כתב גל שריג, ללחן של חן הררי והפקה מוזיקלית של חן מצגר-הדר. בסיום הערב רבים הימרו עליה כעל מועמדת רצינית לייצג אותנו באירוויזיון, לצד קטלין רייטר. אין ספק שיש כאן פוטנציאל גדול להרשים את אירופה ברמת הביצוע. 

"חברים יקרים שלי, אני עדיין לא מעכלת!", כתבה מורן בפרופיל הפייסבוק שלה בבוקר שאחרי. "רוצה להודות לכל אחד ואחת מכם על התמיכה, העזרה, המילים החמות והאהבה! תודה לכם על שאתם שם לצידי לאורך כל הדרך! חמישי הבא. אותו מקום. אותה שעה. בעזרת השם נעשה ונצליח".

קדם אירוויזיון 2013 אותו מפיקה רשות השידור נערך השנה במתכונת מורחבת במיוחד עם לא פחות משלושים שירים שהתמודדו על הכרטיס לייצוג ישראל בתחרות הזמר האירופאית היוקרתית שתיערך השנה במאלמו שבדיה, ב-16 במאי. הערב, ה-3 במרץ, תשודר תוכנית גלגל הצלה וביום חמישי הקרוב, ה-7 במרץ, ייערך הגמר הגורלי.

בשבוע גורלי ומסקרן בו ייערך גם גמר העונה השלישית של "אייל גולן קורא לך", אין ספק שמתאים לנו ביותר שזוכת העונה הראשונה של הריאליטי המוזיקלי המצליח תיקח את כל הקופה ותייצג אותה בתחרות הבינלאומית היוקרתית!

לחצו כאן והאזינו שוב לשיר "רק בשבילו" של מורן מזור >>

צילום: רפי דלויה

איתי לוי - שתשרף האהבה

הפלייליסטים שעושים לנו את זה