שירים חדשים // מה עושה שלומי סרנגה באמבטיה?

מה עושה שלומי סרנגה באמבטיה?

8 ביוני 2016
 
  share at Facebook

שלומי סרנגה, שגריר המוזיקה היוונית בישראל, משחרר היום לרדיו את השיר "שר באמבטיה", סינגל ראשון מתוך אלבום חדש ולוקח אותנו למסע בזמן משנות ה- 80 ועד היום ומצליח להפתיע אותנו.

סרנגה מתאר בשיר עם הרבה הומור עצמי את המפגש הראשון שלו עם המוזיקה היוונית ואת ההווי בארץ באותה תקופה. והתוצאה שיר קיץ קצבי, מרענן ומחויך עם מוטיבים יווניים אך הכל תוצרת כחול לבן.

את השיר כתב והלחין יוסי גיספן, שחתום על שורה של להיטים של שלומי ביניהם: "חלום מתוק", "מונו", "כל הנשים יפות" ועוד. על העיבוד וההפקה המוסיקלית הופקד אייל מזיג.

לאחר המופע המצליח "שוברים צלחות", שהפך לתופעה תרבותית בקרב הקהל, יעלה שלומי סרנגה, ביום שישי, 22.7.16 על במת "רדינג 3" בת"א עם המופע החדש - "מועדון לילה", חגיגה יוונית - ישראלית בלווי 7 נגנים באווירת מועדוני הלילה, שבהם הופיע בתחילת הקריירה. במופע יארח את יהודה קיסר, גיטריסט וירטואוז' מאבני היסוד של תרבות המוסיקה בארץ בשירי זוהר ארגוב ואת גל שמרון, אמנית ריקודי הבטן הבינלאומית.

בזמן שאחרים לוקחים את המוסיקה לחנים מהמוסיקה היוונית, סרנגה מצליח לייצר יוונית כחול לבן ומראה לנו כמה מיוחד הוא לנוף הישראלי ובעיקר כמה אהוב.

אם שאלתם את עצמכם מה הוא עושה באמבטיה? שימו אוזן ותבינו.