שירים חדשים // ליאור נרקיס ודודו אהרון חוגגים

ליאור נרקיס ודודו אהרון חוגגים

2 באפריל 2017
 
  share at Facebook

ליאור נרקיס ודודו אהרון, שניים מהזמרים המצליחים ביותר בישראל חוברים יחדיו לשיר משותף שמבשר גם על מופע משותף של השניים שיעלה בקיץ הקרוב.
"חגיגה בישראל" נכתב והולחן ע"י ליאור נרקיס, דודו אהרון, דולב רם ופן חזות, ועל העיבוד המוסיקלי מנצחים דולב רם ופן חזות.

לרגל הסינגל החדש והמופע המשותף "חגיגה בישראל" צילמו ליאור ודודו קליפ חדש בו החליפו את דמותם לצמד זקנים אנונימי ויצאו לקחת חלק באירוע התרמה מיוחד.
הצמד שהגיע לאירוע ההתרמה חברו למופע של המנטליסט אליאן לקסם שהתחיל עם צמד זקנים אנונימי לגמרי והסתיים במופע פריצה עם השיר החדש בפני מאות תלמידים שנדהמו מההפתעה שצמד הזקנים התגלה כצמד הזמרים המצליח ליאור נרקיס ודודו אהרון.

ליאור נרקיס מהאמנים המובילים בישראל, נמצא לקראת אלבומו ה- 16, כשבאמתחתו בעשור האחרון שרשרת להיטי ענק: "שגעת טרפת", "המלכה שלי", "ריחות של אלכוהול", "אני עף אלייך", "יהלום", "עמליה", "ערב טוב לך", "מול כל העולם", "אם תרצי", "מהפכה של שמחה", "אני מבטיח", "אחת כמוך", "אתן לך שנים", "אז יאללה", "צביקה", "אש", "עשינו היסטוריה", "לכל אחד יש" ועוד... הוא זכה בפרסי מוסיקה רבים, ועשרות מיליוני צפיות ביו טיוב, כשהוא האמן המבוקש והמצליח ביותר בהופעות ואירועים בישראל.

דודו אהרון, מהאמנים והיוצרים המובילים בישראל. בקרוב יצא אלבומו ה-8 כשבאמתחתו בעשור האחרון שרשרת להיטי ענק: "טרמינל 3", "הכל זה מלמעלה", "תגידו לה", "כסף ואלכוהול", "הגורל הזה", "מילים פשוטות", "נתת לי אותה", "בחור רגיש", "אהבה ללא גבולות", "את אשתי", "ירוק ודבש", "ואם היינו יחד", "אהבה ראשונה", "לא דומה", "אין כמו אהבה", "אמא יקרה", כשאלך", "אל תדאגי לגורלנו", "שם עליה טבעת" "מזל מאזניים" ועוד... הוא זכה בפרסי מוסיקה רבים, פרס מלחין השנה של אקו״ם, שיר השנה, זמר השנה ועשרות מיליוני צפיות ביו טיוב.

ליאור מספר : "לעבוד עם דודו על השיר, היתה חוויה מרגשת ומקפיצה, החיבור בנינו היה מיידי, דודו הוא אחד הזמרים והיוצרים המוכשרים בארץ, יש בינינו אהבה גדולה, ונהניתי מכל רגע. אני מחכה למופע המשותף ומאמין שזו תהיה חוויה מדהימה"

וגם דודו מפרגן "החיבור שלי עם ליאור מגיע מהערכה מקצועית וחברות ארוכת השנים. זה מרגיש לי מאוד טבעי להופיע עם ליאור, אחד הזמרים המוערכים והמוכשרים בארץ ובטוח שמדובר בשילוב מנצח".

סיבוב ההופעות המשותף יוצא לדרך – תאריכים ראשונים:

3/8 אמפי קיסריה

10/8 אמפי באר שבע

אין ספק שככה פותחים שבוע עם חגיגה רשמית מטורפת, איזה להיט

איתי לוי - שתשרף האהבה

הפלייליסטים שעושים לנו את זה