בדרך לחופה // ליאור מיארה בדרך לחופה

ליאור מיארה בדרך לחופה

22 ביוני 2016
 
  share at Facebook

ליאור מיארה משתף אותנו בתחושות שעוברות כשהוא מכניס זוגות לחופה, על ביטול החתונה שלו ומביא לנו טעימה בלעדית לגולשי חריף, לשיר החופה האהוב ביותר עליו. 

מה מרגיש לזמר שמכניס זוג לחופה, מה עובר בגוף באותו הרגע והאם אתה מצליח לשים בצד את ההתרגשות?
בכל פעם כשאני מגיע להופיע בחתונה הדבר הראשון שאני משנן לעצמי בלי סוף זה שפשוט זכיתי, זו זכות גדולה שזוג בחר בי מבין כולם להוביל אל עבר החופה ולקחת חלק בלתי נפרד מיום בלתי נשכח. עם כל הכיף והשאהבה הכי גדולה שלי היא ליצור ולשיר אני צריך להיות מרוכז ולתת יותר מ-100% כדי שבאמת הרגע הזה יהיה זכור לעד. ככה שאת ההתרגשות אני שם בצד ומשתדל להיות הכי מקצועי ברגע הזה כי בשניה אחת הרגש יכול להשתלט ואת זה אני פחות רוצה שיזכרו.

מבין כל השירים שאתה מבצע, מה השיר האהוב ביותר עליך?
השיר הכי אהוב עלי בכניסת חתן כלה הם בעצם שני שירים לחתן השיר האידיאלי והאוהב הוא "ברכת הכהנים" ולכלה יש לי כמה שרים שמרגשים אותי במיוחד כמו "ליל כלולות" "ביום הזה" "בואי בשלום" ו "ברכת הבת" .

על איזה שיר סלואו אתה ממליץ?
הפיבוריט שלי כמובן לריקוד הסלואו הוא ללא ספק אחד השירים הכי מרגשים שלי זה כמובן "מכאן ועד הנצח" שכתב לי אדיר גץ המוכשר

עם איזה שיר אתה תכנס לחופה?
אני מאמין שהשיר שאיתו אכנס לחופה יהיה "ניצחת איתי הכל" מאוד מחובר לשיר ולמי שלא יודע זה השיר הראשון שבעצם שרתי והתחלתי איתו את הקריירה.

WhatsApp-Image-20160622 (1)

ספר לנו קצת מה אתה עושה בימים אלה?
בימים אלה סיימתי את האלבום הרבעי שלי שמתוכו יצאו עוד שני סינגלים, הקרוב מבניהם יקרא "חמשוש" שיר קיצי ומיוחד לחיילים והשני הוא כמובן שיר חדש לחתן וכלה שיקרא "האחת של חיי" וכמובן בתוך כל זה אני מופיע בכל רחבי הארץ וממשיך ליצור דברים חדשים גם לי וגם לאמנים אחרים כמו תמיד.

אם כבר הזכרת את האחת שלך, מה קורה עם זוגיות בימים אלה?
אני מאמין שאהבה והגורל מוצאים אותך לא אתה אותם, כרגע אני רווק ככה ששידוך יתקבל בברכה חחח אבל בעיקר מתעסק בעשייה,בלשמח ולרגש נקווה שבראיון הבא אני יהיה נשוי .

אתה ממש מרים לנו להנחתות, אפרופו נישואין, נחזור שנה אחורה, היית רגע לפני כניסה לחופה בעצמך ובסוף זה התפוצץ, כשאתה מכניס זוגות לחופה עוברים לך קצת סרטים או שאלות למה זה היה או לא אתה לא שם רק בצד השני?

לגבי החתונה שבוטלה תמיד ישנה צביטה קטנה בלב במיוחד שאני רגיל להכניס ולשיר לחתן וכלה אבל אני מאמין שהכל לטובה ומלמעלה, ככה שאני מאמין שיגיע הזמן שלי והרגע אז הוא יגיע בעזרת השם.

WhatsApp-Image-20160622

כדי שלא נתחיל לבכות, כי גם לנו עשית הרגע צביטה בלב ואנחנו מאחלים לך בעזרת ה' שעוד השנה תמצא את האחת של חייך, נסיים עם משהו חיובי יותר, ספר לנו על רגע שלא תשכח לעולם.
הרגע היותר מרגש שחוויתי בהופעה דווקא היה בביתה ולא בחופה, כשהכנסתי זוג הורים שציפו לילד ראשון המון שנים וכשהגיעה להם ילדה הם חגגו לה בריתה,  הוזמנתי לשיר את השיר שלי "ברכת הבת" שזה שיר שאני מאוד גאה בו פשוט האמוציות והרגש שהיו באותו אירוע היו מטורפים ומשמחים באותה נשימה לראות כמובן את האמא דווקא עם דמעות של אושר אחרי הרבה זמן זה היה ואווו וכבוד גדול לשיר להם ביום כזה חשוב בחייהם.

ליאורי, תודה על כנות, מתיקות ולב אחד ענק. תודה על ראיון קסום ואמיתי, מי ייתן ונזכה לקבל הזמנה לחתונתך עוד השנה, אוהבים.

להאזנה לשיר "ברכת הבת" לחצו כאן:

איתי לוי - שתשרף האהבה

הפלייליסטים שעושים לנו את זה