חדשות המוזיקה // "ילד פעם" בזאפה הרצליה

"ילד פעם" בזאפה הרצליה

11 ביולי 2016
 
  share at Facebook

המופע "ילד פעם", הבייבי של לי גאון (מורה למוזיקה) ואורי ויינשטוק (מוזיקאי), יוצריו - רץ בהצלחה כבר כמה שנים, ובצדק - 7 מוזיקאים מוכשרים מאוד על הבמה, שרים ומנגנים בעיבודים יפהפיים מתוך חייהם של הילדים, ברגישות רבה ובמבט שלוכד דקויות על פחדים ושמחות, משחקים ושאיפות, כשברקע כל הזמן ההשוואה - בין מה שהיה פעם, כשאמא ואבא היו ילדים - לחיים של ילדים בימינו.

ילדים היום, למשל, לא יכולים אפילו לדמיין, שכשאמא ואבא היו ילדים - בכלל לא היו מסכים! כלומר הייתה, טלוויזיה, אבל עם ערוץ אחד בלבד, ששידר רק שעתיים ביום תוכניות לילדים. אי אפשר לדמיין חיים בלי טלפונים סלולאריים, בלי אייפד ובלי אינטרנט אבל עובדה. כך גדלנו.

שירי המופע נכתבו במשך שלוש שנים על ידי גאון וויינשטוק, וניכרת בהם מחשבה ואהבה. הילדים מרותקים למופע וגם ההורים נהנים, זאת למרות (ואולי בזכות) הפקה צנועה מאוד, שכוללת, מלבד השירים קטעי קישור שבהם מעלה גאון ילדים מהקהל להשתתף איתה על הבמה.

נראה שהקהל שולט בחומר ומכיר את השירים! האווירה במופע משפחתית ושמחה בחוץ ניתן היה לרכוש את הדיסק, (50 שקלים) וחולצות עם לוגו המופע (30 שקלים) ג'וניור סיכם - היה ממש כיף! צפו בטעימה מהמופע:

 

איתי לוי - שתשרף האהבה

הפלייליסטים שעושים לנו את זה