חדשות המוזיקה // אייל גולן קבע: נסרין קדרי ומאור אשוואל!

אייל גולן קבע: נסרין קדרי ומאור אשוואל!

22 במרץ 2012
 
  share at Facebook

הזוכים המאושרים בעונה השנייה של התוכנית המצליחה "אייל גולן קורא לך" הם נסרין קדרי ו-מאור אשוואל!

בתום אירוע גמר בומבסיטי ונוצץ במיוחד שנערך הערב (22.3) בהיכל נוקיה תל אביב, הוכתרו נסרין קדרי ומאור אשוואל כמנצחים הגדולים שיזכו להפקת אלבום בכורה בחברת "ליאם הפקות" ובליוויו הצמוד של אייל גולן.

בכך הגיעה לסיומה העונה השנייה של התוכנית המצליחה ביותר בכל הזמנים של ערוץ המוסיקה, שארכה כארבעה חודשים.

בשלב הראשון של הערב ביצעו המתמודדים שירים של מיטב האמנים הים תיכוניים. בסיום שלב זה, ליאב יעקובי היה הראשון להיות מודח מבין הפיינליסטים. בסיבוב השני ביצעו המתמודדים דואטים עם דודו אהרון ובסיומו הודחה המתמודדות הצעירה ביותר, הלא היא תאיר שדה.

בשלב האחרון והמכריע ביצעו המתמודדים שיר מקורי ומצוין "כמעט לאהוב" שיצרו שופטי התוכנית יוסי גיספן (מילים) ו-עדי לאון (לחן). בסיומו הפתיע גולן כשהכריז כי יפיק אלבום בכורה גם לנסרין קדרי שהרשימה לאורך כל העונה וגם למאור אשוואל שהלך והשתבח מביצוע לביצוע. מזל טוב ובהצלחה!!!

במהלך הערב עשה אייל גולן הרבה כבוד לזמרים האהובים משה פרץ ו-דודו אהרון. השלושה שרו יחד מחרוזת של מיטב הלהיטים שלהם ואף ביצעו שירים מקוריים שלהם בנפרד.

לקראת סיום הערב הפתיע גולן כשפתח את ההרשמה לעונה השלישית של "אייל גולן קורא לך" ובכך פתר את העמימות סביב ההמשכיות של התוכנית בעתיד. גם השופטים לא נשארו חייבים ופרגנו לגולן כאשר הציגו לראשונה את אלבומו החדש וה-16 במספר "נגעת לי בלב" שעתיד לצאת בימים הקרובים לחנויות.

אין ספק שאירוע הגמר של "אייל גולן קורא לך" ייזכר עוד הרבה שנים קדימה כאירוע שעשה המון כבוד למוזיקה הים תיכונית!

>> לעמוד הרשמי של אייל גולן בחריף

איתי לוי - שתשרף האהבה

הפלייליסטים שעושים לנו את זה