אייל גולן קבע: נסרין קדרי ומאור אשוואל!

אייל גולן קבע: נסרין קדרי ומאור אשוואל!

22 במרץ 2012

הזוכים המאושרים בעונה השנייה של התוכנית המצליחה "אייל גולן קורא לך" הם נסרין קדרי ו-מאור אשוואל!

בתום אירוע גמר בומבסיטי ונוצץ במיוחד שנערך הערב (22.3) בהיכל נוקיה תל אביב, הוכתרו נסרין קדרי ומאור אשוואל כמנצחים הגדולים שיזכו להפקת אלבום בכורה בחברת "ליאם הפקות" ובליוויו הצמוד של אייל גולן.

בכך הגיעה לסיומה העונה השנייה של התוכנית המצליחה ביותר בכל הזמנים של ערוץ המוסיקה, שארכה כארבעה חודשים.

בשלב הראשון של הערב ביצעו המתמודדים שירים של מיטב האמנים הים תיכוניים. בסיום שלב זה, ליאב יעקובי היה הראשון להיות מודח מבין הפיינליסטים. בסיבוב השני ביצעו המתמודדים דואטים עם דודו אהרון ובסיומו הודחה המתמודדות הצעירה ביותר, הלא היא תאיר שדה.

בשלב האחרון והמכריע ביצעו המתמודדים שיר מקורי ומצוין "כמעט לאהוב" שיצרו שופטי התוכנית יוסי גיספן (מילים) ו-עדי לאון (לחן). בסיומו הפתיע גולן כשהכריז כי יפיק אלבום בכורה גם לנסרין קדרי שהרשימה לאורך כל העונה וגם למאור אשוואל שהלך והשתבח מביצוע לביצוע. מזל טוב ובהצלחה!!!

במהלך הערב עשה אייל גולן הרבה כבוד לזמרים האהובים משה פרץ ו-דודו אהרון. השלושה שרו יחד מחרוזת של מיטב הלהיטים שלהם ואף ביצעו שירים מקוריים שלהם בנפרד.

לקראת סיום הערב הפתיע גולן כשפתח את ההרשמה לעונה השלישית של "אייל גולן קורא לך" ובכך פתר את העמימות סביב ההמשכיות של התוכנית בעתיד. גם השופטים לא נשארו חייבים ופרגנו לגולן כאשר הציגו לראשונה את אלבומו החדש וה-16 במספר "נגעת לי בלב" שעתיד לצאת בימים הקרובים לחנויות.

אין ספק שאירוע הגמר של "אייל גולן קורא לך" ייזכר עוד הרבה שנים קדימה כאירוע שעשה המון כבוד למוזיקה הים תיכונית!

>> לעמוד הרשמי של אייל גולן בחריף

תגובות בפייסבוק

תגובות באתר

הוסף תגובה
 • בתור מי שאפילו לא חובבת מוזיקה מזרחית, קומבינה או לא קומבינה, התגלתה הזמרת הכי טובה שנולדה אי פעם בישראל. הייתי חייבת לראות מי זאת הערבייה שהצליחה להביא כ"כ מזרחיים (ואין מה לעשות, יש יותר נטייה לגזענות בעדות האלו…) להצביע לה. אין מה להגיד, היא יודעת את העבודה!

  8 באפריל 2012
  17:12
  לא רואה את התכנית
 • היה מגעיל ביותר בהיכל נוקיה רואים שהכל מכור מראש סתם היה חבל על הזמן להגיע

  25 במרץ 2012
  09:58
  מרדוך
 • נסרין זמרת מדהימה עם יכולות ייחודיות והיא הראשונה שהפגינה עוצמות לאורך העונה המצויינת והראשונה שהגיע לנו ולה שהיא תזכה.

  24 במרץ 2012
  19:37
  לאה
 • בחירה מצויימת של אייל.
  המופע יוצא מן הכלל.
  ישר כוח לכל הצוות.
  מאור אתה גדול אין עליך.

  23 במרץ 2012
  09:38
  ליאת ברמודס
 • אני לא מבינה להעלות לגמר את נסרין זו תוכנית שלנו ולא לפרגן ליהודי בושה גדולה

  23 במרץ 2012
  07:59
  אורלי
 • התכנית לא היתה אמורה לעלות עקב קשיים כלכליים אז מה עשה אייל,,,,גייס את חברו רביבו ושניהם הוציאו כסף מכספם ע,מ להרים את התכנית( הרי מה לרביבו ולמוסיקה) שנית אייל אסף סביבו את כל הסנג'רים ובעלי בריתו גיספן ועדי לאון וכל עושי דברו (הלהקה)כך שאין מי שיפריע עובדה גם שכל השירים שהושמעו רובם של גיספן ובעיבודיו של תמיר צור שגם שייך לקבוצה הנ'ל כך שהכל נשאר במשפחה לזוכים יופק תקליט הם יוחתמו בחוזה דרקוני מול משרדו של הזמר יתחילו להופיע ולהחזיר את ההשקעה בתכנית וכמובן ישלשלו עוד שקלים לכיסיהם של האחרים בצורת תמלוגים וסלולר…באודישנים נבחנו זמרים מעולים שלא רואים את המתחרים וכמובן את הזוכים ממטר ואומר זאת כאדם מבפנים) נבחרו הרבה זייפנים וכמה "יהלומים" כך שלא היה מישהו נייטרלי בחבר השופטים שיתנגד לכל הקומונה השופטת… הרי הריב עם השדרן אליקו נבע מזה שאליקו סרב להריץ את הזוכות בעונה הקודמת שהוחתמו ע'יי אייל כי ירון אילן מעורב בנושא אז אייל החליט להתכסח עם אליקו עקב כך(השקיע כסף בפרוייקט) לסיום אנו חיים בעידן של קומבינה מטורפת אין אמת ברוב התכניות המסחריות!!!!! מסתתר שיווק אלים במסווה תכנית בידור הכל על מנת לקדם ענינים עסקים כלכליים נטו……..דבר ביזנס אח שלו אל תהיה תמים

  23 במרץ 2012
  02:28
  מאיר