שירים חדשים // מעיין חג'בי פורצת בסינגל בכורה

מעיין חג'בי פורצת בסינגל בכורה

3 באוקטובר 2010
 
  share at Facebook

מעיין חג'בי בסינגל חדש זה הלבמעיין חג'בי, מהקולות היותר גדולים ואיכותיים בעונה השישית של "כוכב נולד" מוציאה היום (3.10) את "זה הלב" סינגל הבכורה שלה לקראת אלבום ראשון.

מעיין (היום בת 19), השתתפה בעונה השישית של תכנית הטלוויזיה הפופולרית בהיותה רק בת 16 וסיימה את העונה במקום הרביעי. לאורך העונה רבים השוו אותה ל-עפרה חזה וסימנו אותה כיורשת שלה.

סינגל הבכורה של מעיין חג'בי, שיר הלל לקדוש ברוך הוא בסגנון רוק ים תיכוני, מציג את היכולות הווקאליות המרשימות שלה. את המילים של "זה הלב" כתב אלעד שער, שגם הלחין. ההפקה המוזיקלית של ציקי זנתי.

חג'בי נולדה וגדלה במושב הדרומי יכיני, בבית מוזיקלי. יורם, אביה, היה בעברו סולנה של להקת "הברקים". כשנישא, ויתר על חלומו הפרטי וכשגילה את הכשרון של בכורתו, החליט שיעמוד מאחוריה ויתמוך בכל שלב.

ב-3 השנים מאז השתתפותה בתוכנית מעיין השתתפה במופעים רבים כמו "התימניאדה", מופעי יום העצמאות, טקסים ואירועים מיוחדים. לפני כשנה נטלה חלק בפרויקט "עבודה עברית" בהפקתו של יוסי בן-דוד, לצד אמנים מהשורה הראשונה וביצעה את הלהיט "כאן" של אורנה ומשה דץ. הביצוע זכה לביקורות נפלאות  ומכאן הדרך לקריירת סולו הכוללת הקלטת חומר מקורי הייתה ברורה. שיהיה בהצלחה!

איתי לוי - שתשרף האהבה

הפלייליסטים שעושים לנו את זה