דמוקרטיה על פי הפרויקט של רביבו

דמוקרטיה על פי הפרויקט של רביבו

3 בפברואר 2013

רק לפני מספר ימים חברי הפרויקט של רביבו שחררו מחרוזת חדשה והנה היום (3.2) הם כבר מעלים ליוטיוב טעימה ממחרוזת נוספת ומבקשים עזרה מהמעריצים בבחירת שמה.

רביב בן מנחם, אלירן צור ו-ניר בן מנחם לא נחים לרגע ובמקביל לסיבוב ההופעות המוצלח ברחבי הארץ, הם נמצאים בשלבי עבודה מתקדמים על אלבום האולפן השני שלהם.

בשבוע שעבר הם שחררו קליפ חדש למחרוזת "שיר לדרך" מתוך אלבום הבכורה המצליח וכבר בשבוע הבא הם מתכוונים להוציא מחרוזת נוספת - והם כבר העלו טעימה מתוכה ליוטיוב בצירוף בקשה בלתי שגרתית מהקהל שלהם:

"פותחים שבוע חדש עם טעימה ממחרוזת חדשה ומיוחדת...", כתבו חברי פרויקט המחרוזות הנוסטלגיות. "שימו לב חברים מדובר במחרוזת שתיכנס לאלבום השני שלנו ואנחנו נותנים לכם שוב את זכות הבחירה - מוזמנים להחליט מה יהיה שם המחרוזת - בתגובות להודעה זו ובתגובות ביוטיוב".

המחרוזת החדשה כוללת את השירים "מן הקולות" של חיים משה במקור, "אהבתי הראשונה" של אלי עידן, "ילדונת" של ישי לוי ו-"אסור היה לך לעזוב" של שימי גל. איך לדעתכם היא צריכה להיקרא? הפעם אתם מחליטים!

> אוהבים את הפרויקט של רביבו? כנסו לעמוד הרשמי שלהם בחריף ועשו להם לייק!

לחצו כאן להאזנה לטעימה מהמחרוזת החדשה של הפרויקט של רביבו >>

תגובות בפייסבוק

תגובות באתר

הוסף תגובה
 • ילדונת! ילדונת! ילדונת!

  3 בפברואר 2013
  18:51
  ילדונת!
 • במחשבה שניה…האהבה הראשונה גם אשש

  3 בפברואר 2013
  17:42
  אלמוג דוד
 • ילדונת ללא ספק…

  3 בפברואר 2013
  17:41
  אלמוג דוד
 • השם הכי מתאים למחרוזת: "אהבתי הראשונה". המחרוזת נשמעת מדהימה ומצויינת. שיהיה המון בהצלחה לפרוייקט של רביבו. אתם תותחים!!! אוהבים אתכם!!! :)

  3 בפברואר 2013
  16:39
  אנדריי