הפרויקט של רביבו באלבום "מה נותר מאלה"

הפרויקט של רביבו באלבום "מה נותר מאלה"

3 ביולי 2012

הפרויקט של רביבו משחרר היום (3.7) אלבום בכורה בשם "מה נותר מאלה".

פרויקט המחרוזות הנוסטלגיות, אותו יזם המפיק המוזיקלי המוערך רביב בן מנחם המכונה "רביבו", הפך בחודשים האחרונים לתופעה של ממש שרבות דובר בשבחה.

מתוך כבוד גדול למוזיקה המזרחית הישנה והטובה, החל רביב לקבץ סביבו מוזיקאים רבים ובראשם את הזמר אלירן צור ואחיו ניר בן-מנחם.

השלושה החלו במלאכת הקלטת השירים והמחרוזות באולפן ובעזרתו האדיבה של ליאור פרחי, שנתן להם במה בתוכנית הרדיו שלו נחשפו לקהל הרחב והתגובות החמות לא אחרו לבוא.

במקביל הם החלו להעלות את הביצועים אל היוטיוב, בצמוד לקליפים המתעדים חפלות שלהם ברחבי הארץ. השירים היו שונים, אך לכולם מכנה משותף אחד - המון חדוות יצירה, שמחה וכמובן הרבה כבוד לפועלם של חלוצי המוזיקה המזרחית בארץ.

עכשיו יוצא האלבום המלא של הפרויקט של רביבו והוא כולל 10 מחרוזות המרכזות את מיטב הקלאסיקות של הזמר המזרחי. לאור הבאזז הגדול שנוצר סביב הפרויקט, בימים אלו הם מתחילים להופיע ברחבי הארץ וב-4.8 הם ישיקו את צאת אלבום הבכורה בהופעה חגיגית במועדון הרידינג 3 התל אביבי.

לחצו כאן וצפו במחרוזת "תן לזמן ללכת" בביצוע הפרויקט של רביבו >>

רשימת השירים באלבום "מה נותר מאלה" של הפרויקט של רביבו:

1. תן לזמן ללכת
2. קסם המזרח
3. חנותך
4. אני שר
5. מה נותר
6. יותר מוארת
7. חולפות השנים
8. לילה שלי
9. שיר לדרך
10. שושנת הפלאים

תגובות בפייסבוק

תגובות באתר

הוסף תגובה
 • אוהבת אותם בחיי.. אבל שימו לב.. מרוב מצטערת לומר.. שטוחנים גם זה ימאס.. ועם כל האהבה מיום הראשון שלהם בא לי קצת לשמוע את אייל ישי ואחרים.. האוזן מתעייפת מכל דבר שהופך בסוף נדוש.. והכל מאהבה אמיתית לפרוייקט.. :)

  1 באוקטובר 2012
  12:35
  ה פרוייקט
 • פרוייקט מדהים. כל מחרוזת בפרוייקט בצבע. כל מחרוזת תענוג לאוזניים. אין ספק שהוא עושה הרבה כבוד והערכה למוזיקה המזרחית הישנה והטובה. שיהיה המון בהצלחה בהמשך הדרך!!! :)

  3 ביולי 2012
  16:03
  אנדריי
 • פרויקט להיטטטט … כל שיר פה סוכר!!

  3 ביולי 2012
  16:01
  אופיר
 • ענק!!!

  3 ביולי 2012
  13:46
  שמשון