חדשות המוזיקה // הכירו את פרויקט רנסנס

הכירו את פרויקט רנסנס

25 בפברואר 2018
 
  share at Facebook

Yosef יוצר ומבצע, מהעיר רחובות, שחרר 2 רצועות מתוך פרויקט "רנסנס".
פרויקט רנסנס נוצר מנקודות, תמונות וסיפורים אותם חווה Yosef מילדותו ואותם רוצה לשחרר ממנו ובאותה נשימה להעביר לאחרים סיפורם של המונים.

בימים אלה שסיפור חטיפת ילדי תימן בכותרות בוחר Yosef לסגור מעגל, להניח לכאב ולקושי ובשיריו שובר שתיקה ומנציח את סיפור חטיפת ילדי תימן מהחוויה האישית שלו.

"לפלח הרימון"- שיר חתונות קלאסי בעדה התימנית. המילים של רבי שלום שבזי נכתבו לפני מאות שנים, לשיר זה נעשו אין ספור גרסאות ומה שמייחד את הגרסה הזאת היא ההפקה המיוחדת של ליאור אברמוב וניב שטובי אשר ידעו לקחת את השיר למחוזות חדשים ובעזרת הסאונד והביט העכשווי הפכו את "פלח הרימון" למיינסטרים העכשווי "יא וואלד גאלבי" – סיפור חיים אישי של , Yosef נכתב לכבוד בן דודתו שנחטף כאשר היה תינוק.

בעקבות שיר זה, הוזמן Yosef בקיץ ,2017 ע"י חברת הכנסת נורית קורן, להופיע עם שיר זה בכנסת ישראל. ",יא וולאד גאלבי" פתח את הדיון העוסק בעניין חטופי תימן. .

"יא וואלד גאלבי" ולפלח הרימון" נבחרו לצאת ביחד כאשר כל רצועה מציגה תקופה שונה בחייו של Yosef ושתיהן ביחד מעידות שמכאב גדול צמחה שמחה ואם נעמיק ונתבונן בפרטים הקטנים נחשף לעדה שאוהבת לשמח על אף ולמרות כל מה שעברה.

להאזנה הקליקו כאן:

חדשים וחמים 2019

הפלייליסטים שעושים לנו את זה