הכינו את השנדליר

הכינו את השנדליר

8 באוגוסט 2016
 
  share at Facebook

עכשיו זה רשמילאור הביקוש האדיר, הופעתה החד פעמית של הזמרת SIA בישראל ב – 11 באוגוסט תעבור מ"לייב פארק" ראשון לציון לפארק הירקון (גני יהושע) ת"א.

אחת הזמרות המוכשרות, הצבעוניות והמסקרנות שצמחו כאן לאחרונה בדרך לארץ לקראת מופע שיתקיים בחמישי הקרוב.הזמרת התפרסמה בזכות כתיבה והפקה של להיטי ענק וביצועם אשר זכו למעלה משני מיליארד צפיות ביוטיוב ובניהם : cheap thrills, chandelier, she wolf, big girl cry, titanium, soon we'll be found, I’m alive, elastic heart ועוד. את להיטיה ואת הלהיטים שכתבה לאמנים נוספים תבצע SIA במופע סוחף וחד פעמי בפארק הירקון (גני יהושע) בתל אביב.

בעקבות פניות חוזרות ונשנות של מעריצים מאוכזבים שנשארו ללא כרטיסים להופעתה של SIA בישראל, החליטו מנהליה של הזמרת יחד עם חברת TANDI הפקות להעביר את המופע לפארק הירקון.


מכירת הכרטיסים תחל ביום שלישי 24.5 החל מהשעה 10:00, שאלתם את עצמכם כמה עולה התענוג?
מ-339 ש"ח לדשא ו-799 ₪ לגולדן רינג, ניתן להשיג כרטיסים בקופות תל אביב 2207* וגם באתר האינטרנט https://www.sialive.co.il/.

 את ההופעה יפיקו איתי גלו וטל שרף מ PRODUCTION TANDI האחראים בין היתר על הפקת ההופעות המצליחות בישראל ביניהן בקסטריט בויז, חוליו איגלסייס, כריס בראון, ג'יימס בלאנט ועוד.

אנחנו בדרך למספרה לצבוע את השיער לחצי שחור חצי בלונד לרגל חגיגות סיה הרשמיות בארץ.

איתי לוי - שתשרף האהבה

הפלייליסטים שעושים לנו את זה