ההרכב המוזיקלי השמיימי מגיע GREGORIAN לארץ

ההרכב המוזיקלי השמיימי מגיע GREGORIAN לארץ

2 באוגוסט 2016
 
  share at Facebook

גרגוריאן GREGORIAN ההרכב המוזיקלי המקורי שכבש את העולם עם המוזיקה השמימית והקולות של אניגמה מגיע להופעת בכורה בישראל באוקטובר. הכינו את שרירי הנוסטלגיה


הלהקה המקורית המצליחה שתגיע להופעה אחת בלבד, מורכבת מצוות של 22 אמנים בהם, 8 זמרים, 5 נגנים וקול נשי אחד - הזמרת אמיליה ברייטמן. ההרכב, לבוש בגדי נזירים, מבצע זה למעלה מעשור גרסאות מחודשות למיטב שירי פופ ורוק עכשויים, מוכרים ואהובים שהפכו לקלאסיקות, ויוצרים הרמוניה ווקאלית מהפנטת בנוסח מזמורים גרגוריאניים וסאונד כנסייתי עם קולות שנקטפו מגן עדן. מהלהיטים המופלאים והגדולים שמבצעים הגרגוריאן: Tme to Say Goodbye, Rem- Losing my religion, Simon & Garfunkel-Sounds of Silence, Voyage Voyage Eric Claptoin-Tears in Heaven, Leonard- Cohen – Halleluiah, , Moment Of Peace, Tears for Fears - Shout, Caruso ועוד... פרנק פטרסון – המפיק הגרמני הינו המייסד, היוצר והמלחין של ה-GREGORIAN ידוע בהצלחתו העולמית עם "אניגמה".

פטרסון שעבד עם גדולי האמנים בעולם, לרבות, פלאסידו דומינגו, תום ג'ונס, שרה ברייטמן ועופרה חזה, אחראי על הצלחת המגה להיט Time To Say Goodbye של אנדריאה בוצ'לי ושרה ברייטמן. 

הגרגוריאן הפיקו עד כה 15 אלבומים שנמכרו במעל 10 מיליון עותקים ברחבי העולם ועד כה למעלה מ2.5 מליון צופים הגיעו להופעות של הגרגוריאן. אנחנו נהיה שם!

איתי לוי - שתשרף האהבה

הפלייליסטים שעושים לנו את זה