חדשות המוזיקה // צילומי קליפ: דודו אהרון – "ביני לבינך"

צילומי קליפ: דודו אהרון – "ביני לבינך"

8 במרץ 2012
 
  share at Facebook

יום צילומים ארוך עבר על דודו אהרון אתמול (7.3) כשהוא הצטלם לשני קליפים חדשים, הראשון לבלדה "ביני לבינך" והשני לבלדה נוספת מתוך אלבומו החדש "אל תדאגי לגורלינו".

כמי שנחשב לאחד מהזמרים המצליחים במוזיקה הים תיכונית, דודו אהרון כבר רגיל לימים עמוסים, ונראה שהיום העמוס שציפה לו אתמול היה בשבילו פשוט יום נוסף בעבודה הכי כייפית בארץ.

לפני כחודשיים שחרר אהרון את בלדת האהבה "ביני לבינך" מתוך אלבומו החדש והמשובח, כסינגל הרשמי התשיעי במספר שיוצא מתוכו.

בעקבות ההצלחה של הבלדה "אל תדאגי לגורלנו" החליט הזמר להוציאו גם כקליפ, ואת שני הקליפים לשירי האהבה הרומנטיים של דודו אהרון שצולמו בתל אביב ביים עוזי ג'ורג'.

במרכז העלילה של "ביני ובינך" בו משחקים הדוגמנית עמית שוורץ והדוגמן תומר כהן דרמה גדולה כשכלה נסערת בורחת מחתונתה, אחרי מספר סצינות קורעות לב, מגיע הסוף הטוב והרומנטי - אהובה מגיע, מתנצל על הטעות שעשה והשניים מתרחקים אל האופק זה בזרועות זו.

הקליפ השני לבלדה "אל תדאגי לגורלינו" הוא אופטימי יותר ונראה שהוא מדמה יום טיפוסי בחלומותיו של אהרון כזמר: יום בו הוא מתעורר בביתו אותו הוא חולק עם אהובתו המשוחקת על ידי אן זיוי היפה, נהנה משלל מחוות אהבה קטנות שלה, קופץ לאולפן לעבוד על שיר ובסיום יום ההקלטות חוזר הביתה לארוחת הערב שאהובתו רקחה עבורו. למה לא בעצם?!

אלבומו החדש של דודו אהרון כבר הספיק להגיע למעמד פלטינה. בעקבות צאת האלבום יצא הזמר האהוב לסיבוב הופעות חורפי מוצלח ברחבי הארץ שהסתיים לפני כשבועיים.

>> לעמוד הרשמי של דודו אהרון בחריף

לחצו כאן להאזנה לבלדה "ביני לבינך" של דודו אהרון >>

צילום: ערן בן עמי

איתי לוי - שתשרף האהבה

הפלייליסטים שעושים לנו את זה