חדשות המוזיקה // בריטני ספירס הישראלית

בריטני ספירס הישראלית

14 במאי 2017
 
  share at Facebook

שירה מרגלית ,בת 22 מוזיקאית , יוצרת וזמרת פופ צעירה ,יוצאת לראשונה בסינגל ראשון ומקורי "אמא צודקת תמיד" שאותו כתבה והלחינה.

השיר מספר על הקלישאות היומיומיות שהשגרה הכללית דוחקת אותנו אליה באווירה צינית ועל הרצון להשתחרר, לשים הכל בצד, ללכת בעקבות הלב ולהקשיב לקול הפנימי ולאמא "שצודקת תמיד".

השיר נכתב לבקשתה של אמה, שביקשה ממנה לכתוב שיר על עיר מגוריה, "נתניה".                        אמא של שירה הלכה לעולמה לפני חודשים ספורים בטרם הספיקה לשמוע את השיר, למרות הנסיבות הטרגיות ביצירתו "אמא צודקת תמיד" הוא שיר קצבי , סוחף ואופטימי.

שירה החלה את דרכה בגיל 18 בתוכנית "פרויקט הלהקה" בערוץ הילדים שבסופה הפכה להיות חברה בלהקת "סטארטאפ" שצברה אהדה והערצה רבה בקרב בני נוער וילדים ברחבי הארץ, הלהקה אף זכתה בהרכב השנה בטקס נבחרי הילדים ,הוציאה אלבום שהסינגל הראשון מתוכו היה שיר שאותו כתבה והלחינה שירה "בעיינים שלך" וקיימה סיבובי הופעות בכל רחבי הארץ.

עם התפרקותה של הלהקה החליטה שירה ללכת לדרך עצמאית ובוגרת יותר וצברה כוח רב ברשת ומאות אלפי צפיות, כיום היא מחזיקה עמוד אינסטגרם ופייסבוק עם עשרות אלפי עוקבים.

שירה אמנית מאוד ייחודית בנוף הישראלי מצד אחד זמרת פופ אנרגטית וסקסית ומצד שני יוצרת אינטליגנטית עמוקה ומרגשת . בשיריה ובסגנונה היא מביאה משהו חדש ומרענן .

איתי לוי - שתשרף האהבה

הפלייליסטים שעושים לנו את זה