בדרך לחופה // בדרך לחופה? כדאי שתקשיבו לדנה לפידות

בדרך לחופה? כדאי שתקשיבו לדנה לפידות

5 ביולי 2016
 
  share at Facebook

היא הזמרת האהובה ביותר על מערכת "חריף", עוד מימיי "משוגעת" ו-"הרגלים רעים", היא זמרת ענקית ויוצרת בחסד עליון ובפתחה של עונת האירועים, לא יכולנו לבחור מישהו טוב יותר מדנה לפידות לראיון על חתונה, בחירת שיר הסלואו ומה הטיפ שלה לעבור את היום המאושר בדרך הטובה ביותר?

אז עם איזה שיר נכנסה לחופה, איך זה קשור לליאור נרקיס, משה פרץ ושלומי שבת, מה הרגע המרגש ביותר שחוותה באחת ההופעות? ומה עם בייבי לפידות? מוזמנים לקרא ראיון קסום, מלא בלב, כנות ואהבה עם מלכת החופות הרשמית של ישראל.

מה מרגיש לזמר שמכניס זוג לחופה, מה עובר בגוף באותו הרגע ואיך מצליחים לשים את ההתרגשות בצד?
קודם כל שמחה , יעוד שממלא אותך , בעיקר אתה חווה את ההתרגשות של החתן והכלה ותמיד זה רגע שיא , אני עסוקה בעיקר להרגיע אותם לכן זאת תרפיה לעצמי ...

אם כבר התרגשות, האם במשך הזמן זה כבר פחות מרגש או שמבחינתך כל זוג גורם לך להתרגשות כל פעם מחדש
כל זוג גורם לי להתרגשות כל פעם מחדש , זה מעמד הכי קרוב לאלוהים שבו אני תמיד משמחת , ומבקשת את כל הבקשות שלי שם.

מבין כל שירי החופה שביצעת, מה השיר האהוב ביותר עלייך?
קשה לי לבחור כל תקופה יש שיר אחר וכל פעם משהו אחר חוזר אליי ..

איזה שיר לעולם לא תבצעי ומה יקרה במידה וזוג ממש יתעקש שתבצעי דווקא אותו?
אני לעולם לא אבצע משהו שלא מתחבר לי למעמקיי נשמתי וגם אם יהיה זוג שיבקש. לפעמים אניח לך , בגלל שגם המעמד הזה הוא משמיים ולכן אהיה איפה שאני נועדתי להיות .

רגע מרגש מאירוע בו הופעת ולעולם לא תשכחי?
יש המון אבל אחד הרגעים המרגשים זה ״ חתונה בחושך ״ שם הייתה הפסקת חשמל ובנוסף גנרטור מקולקל הכל חשוך והארוע לא מתחיל , בסופו של דבר לקחתי החלטה בזמן שכולם בוכים שם ... להכניס בלי מקרופון בחושך את הזוג באקפלה של שירה , כולם הדליקו נרות וזיקוקים והאמת שלמרות החרדה שלי זה ניצח ...

עם איזה שיר נכנסת לחופה? ומה בנוגע לסלואו?
נכנסתי לחופתי כש״ משה פרץ ״ מכניס אותי בשירו ״ אני נשבע לך ״ בגירסה מיוחדת . הסלואו הראשון.היה ליאור נרקיס בשיר שכתבתי לו ״נוסטלגיה" ואחכ הסלאו המרכזי היה דואט שלי ושל שמוליק ל״יש לך״ שכתבתי לשלומי שבת .


כאחת שעברה את זה, מה הטיפ שלך ליום החתונה?
פשוט להקיף את עצמך באנשים ספורים שנותנים לך רוגע ובטחון ואנרגיות חיוביות , זה נותן המון ומרגיע מאוד ... והרבה התבוננות פנימית בכל השבוע שלפני ...

את מופיעה בכל ערב באירוע אחד לפחות - לא חשבת להוציא אלבום שכולו שירי חופה?
זה בתיכנון ״ אלבום חופות ״ חידדת לי בזה הרגע השראה חדשה

כשיצא האלבום אמרת שאת מכירה למוזיקה ושאלבום מבחינתך הוא בייבי אמיתי. מתי נזכה להתבשר על בייבי בום של ממש שיהפוך את חנה לסבתא מאושרת?
כל האלבום האחרון שלי אני שרה על זה ... זה הדבר שישלים לי את הכל בחיים אבל יש אלוהים בשמיים והוא גדול , כשהוא יחליט ביחד איתי זה יקרה

ספרי לנו מה הולך להיות במופע במשכן לאומנויות בבאר שבע
המופע במשכן זאת נקודה מאוד מרגשת עבורי , זה מעמד גדול , בבית שלי בדרום החם , הלהקה הגדולה 6 נגנים על הבמה , כלי נשיפה ומופע שכולו מרגש , מרענן שעושה המון טוב על הנשמה ויהיו עוד הפתעות כי אני תמיד אוהבת להפתיע.

אנחנו שריינו את ה-20/8 ובטוחים שאחרי שקראתם את השורות למעלה, התאהבתם עוד יותר בדנה ונפגש במשכן לאומנויות הבמה בבאר שבע.

דנה הבטיחה שאחרי כל השאלות והחיפושים אחרי עומרי - להופעה הזו הוא יגיע.

להאזנה לסינגל החדש לחצו כאן:

איתי לוי - שתשרף האהבה

הפלייליסטים שעושים לנו את זה