חדשות המוזיקה // בדרך לאלבום הבכורה עוצרים בים

בדרך לאלבום הבכורה עוצרים בים

3 בספטמבר 2017
 
  share at Facebook

שני הסינגלים הראשונים שברק ביטון שחרר מתוך מה שעתיד להיות אלבום הבכורה שלו זכו להשמעות רבות ולהצלחה – 'שוב מאמינה' נכנס אל פלייליסט גלגלצ, 'דרך עבור' שהה שישה שבועות בפלייליסט של רשת ג', והקליפים לשירים זכו לחשיפה עצומה ברשתות החברתיות. עכשיו יוצא הסינגל השלישי  – 'בואי ניסע לים' .

למתבונן מהצד יכול להראות שברק עושה כיום את צעדיו הראשונים בעולם המוסיקה, אך מביני דבר כבר מכירים את שמו ואת כשרונו. הוא רק בן 25 וכבר הוכתר על ידי רבים כאחת ההבטחות הצעירות של עולם התיאטרון, כשבאמתחתו השתתפות במחזות הזמר 'גברתי הנאווה' ו- 'אוויטה', לצידם של מאיה בוסקילה, רן דנקר ואקי אבני. שני המחזות מוצגים בהבימה. בימים אלה משתתף בהירספריי לצידם של משי קליינשטיין, איציק כהן ועוד רבים וטובים, אחד ממחזות הזמרת שקבילו מחמאות בכל מדיה אפשרית.

כבר מגיל צעיר ידע כי אומנויות הבמה נועדו עבורו והרגיש הכי טבעי במקום זה. ברק נולד במושב תדהר שבדרום ובוגר במגמת המוסיקה ביישוב, אותה סיים בהצטיינות. בבירת הנגב היה אחד מכוכבי ההרכב צעירי באר שבע, שבו מיהרו להכיר ביכולותיו. הוא אף למד בבית הספר הגבוה לריקוד בת-דור. בזמן שירותו הצבאי שירת בלהקה הצבאית של מג"ב. ברק זכה להופיע לצד אומנים ישראלים מהשורה הראשונה כמו: מירי מסיקה, ברי סחרוף, מוקי, שרית חדד, הדג נחש ועוד.

ברק 2

ככל שעברו השנים הבשיל יותר ויותר והבין שייעודו הוא לכתוב, להלחין, לשיר, לרגש ולספר את שעל ליבו ונפשו.

מיד לאחר השתתפותו בתכנית הריאליטי The Voice בנבחרת של שרית חדד בשנת 2012, החל ברק להופיע ברחבי הארץ, צבר קהל והופעותיו היו מלאות עד אפס מקום. במקביל חימם את קובי אפללו, דודו טסה, רגב הוד והיה זמר אורח אצל עידן עמדי.

יש בבחור הזה קסם שאי אפשר להסביר, הוא גורם לנו להתאהב בו משמיעה  ראשונה. לא יכולים לחכות כבר לאלבום הבכורה.

להאזנה הקליקו כאן:

איתי לוי - שתשרף האהבה

הפלייליסטים שעושים לנו את זה