שירים חדשים // מעודכנת: אתי לוי בקצב הדאנס – פסה פסה

מעודכנת: אתי לוי בקצב הדאנס – פסה פסה

20 במרץ 2013
 
  share at Facebook

הזמרת הוותיקה אתי לוי משחררת הבוקר (20.3) את השיר "פסה פסה" בגרסה עברית ולועזית מתוך פרויקט חדש וכפול עליו היא עובדת בימים אלו.

אחרי שהיא הביאה לנו את הסינגל הכפול של הלהיט "לאהוב אותך", אתי לוי האהובה משחררת סינגל כפול שני מתוך הפרויקט העברי-לועזי עליו היא עובדת שישא את השם שינוי קיצוני.

את הפרויקט היא יזמה אחרי חויית "חי בלה לה לנד" במהלכה קיבלה תיאבון והחליטה לכוון במוזיקה שלה גם לשוק הבינלאומי. הפרויקט כולל שירים במקצבי דאנס, האוס, דיסקו, טראנס ופופ.

את "פסה פסה" אתם כבר מכירים מתוך אלבום המיטב של אתי לוי שיצא בעבר והגרסה הלועזית שלו נקראת "Crazy Love". את המילים והלחן לפרויקט המסקרן יצר ג'קי עובד, כשעל העיבודים וההפקה המוזיקלית אחראי יעקב למאי.

הפרויקט יכלול 16 שירים חדשים בסך הכל, כאשר בחלקו הראשון יכללו 8 שירים בשפה העברית ובחלקו השני, גרסאות באנגלית לאותן שירים. את

לכל מי שתהה, אתי ממש לא זונחת את הקריירה המזרחית ובקרוב תוציא את אלבומה ה-21, שצפוי גם הוא להיות אלבום כפול ומתוכו הוציאה עד היום 16 סינגלים. בנוסף היא עובדת על אלבום דואטים חדש מתוכו שחררה שני סינגלים ועל אלבום נוסף שכולו שירי חנן גולדבלט מתוכו שחררה את השיר "יום יבוא".

איתי לוי - שתשרף האהבה

הפלייליסטים שעושים לנו את זה