ארכדי דוכין, לינה מחול, קווין ואדם למברט על במה אחת כאן בארץ

ארכדי דוכין, לינה מחול, קווין ואדם למברט על במה אחת כאן בארץ

7 באוגוסט 2016
 
  share at Facebook

התרגשות שיא לקראת הופעתם של להקת הרוק האגדית QUEEN ואדם למברט שיגיעו לראשונה להופעה אחת בישראל שתתקיים במסגרת סיבוב ההופעות העולמי.
הבוקר נודע כי מופעי הפתיחה יהיו מופעיהם של אקרדי דוכין ולינה מחול, כן, דוכין ומחול על אותה במה ביחד עם קווין ואדם למברט, אתם מרגישים את ההתרגשות באוויר? 

סיבוב ההופעות המרהיב של להקת QUEEN ואדם למברט ברחבי העולם נוצר ע"י כמה כישרונות הקריאטיביים המתוחכמים ביותר החולקים ביניהם חדשנות, עיצוב, תאורה ואפקטים מיוחדים. בקריירה מדהימה המשתרעת על פני ארבעה עשורים.

אין תקדים להשפעה הבלתי-נמחית של QUEEN המשתקפת ברשימה מסחררת של תארים, ציונים לשבח והוקרות, בהם שבעה פרסי Ivor Novello, פרס האייקון הגלובלי של MTV ושני שירים בהיכל התהילה של גראמי. עם קטלוג שירים העומד שוב ושוב במבחן הזמן, כגון "We will Rock You", "We Are the Champions", "Don't Stop Me Now", "Somebody to Love" וכמובן "Bohemian Rhapsody", הרפרטואר המוזיקלי שלהם יחיד במינו והמורשת שיצרו פרדי מרקורי, בריאן מיי, רוג'ר טיילור וג'והן דיקון ממשיכה ללבלב באמצעות עבודותיהם של מיי וטיילור וכעת גם עם אדם למברט.

להקת QUEEN האגדית ואדם למברט חלקו את הבמה לראשונה בסיום תוכנית "אמריקן איידול" במאי 2009 וזכו להכרה כלל עולמית כשותפות מוצלחת עם למעלה מ-70 הופעות שכל הכרטיסים אליהם נמכרו בכל רחבי העולם וקהל צופים שמנה יותר ממיליון איש.

בשנת 2011 נפגשו שנית בתחרות פרסי המוזיקה של MTV אירופה לפינאלה מחשמל ובקיץ 2012 הופיעו לראשונה ברחבי אירופה שכללה הופעה בפני חצי מיליון איש בקייב. בשנת 2014 להקת QUEEN ואדם למברט הכריזו יחד על סיבוב הופעות קיצי בצפון אמריקה.

כל הכרטיסים לכל ה- 24 הופעות בסיבוב נמכרו בן לילה ולהקת QUEEN ואדם למברט אף זכו בתואר להקת השנה בתחרות השנתית לפרסי
הרוק'נ רול הקלאסי ובתואר הלהקה הטובה ביותר של השנה במשאל קוראי Ultimate Classic Rock.

ב-12 בספטמבר יגיעו למופע ענק על במת פארק הירקון, אם שאלתם את עצמכם כמה עולה התענוג?

כרטיס לדשא- 340 ₪
גולדן רינג - 790 ש"ח

מכירת הכרטיסים דרך משרד הכרטיסים "לאן" בטלפון 8780* או דרך אתר האינטרנט www.leaan.co.il

איתי לוי - שתשרף האהבה

הפלייליסטים שעושים לנו את זה