חדשות המוזיקה // אלון דה לוקו חוגג 100 אלף: "כולי צמרמורת"

אלון דה לוקו חוגג 100 אלף: "כולי צמרמורת"

2 במרץ 2014
 
  share at Facebook

עמוד הפייסבוק של מלך הרגאטון המקומי אלון דה לוקו הגיע ביממה האחרונה למספר מדהים של 100 אלף חברים. עכשיו הוא מבקש מהקהל שלו לעזור לו למצוא רעיון מקורי לחגיגות.

אלון דה לוקו נחשב לתופעה של ממש. ברדיו הוא כמעט ולא קיים, אבל ברשת ובשטח הוא ללא ספק אחד האמנים החמים והיצירתיים ביותר שמאתגר ומעניין את הקהל שלו פעם אחר פעם.

אחרי "Loco Wine" ו-"פלאקה Way" הלהיטים שלוו בצעדי ריקוד ייחודיים שהוא תפר ועשה איתם רעש, עמוד הפייסבוק הרשמי שלו מגיע למספר מדהים של 100 אלף עוקבים והוא כמובן רוצה לחגוג את המאורע בגדול.

"מאה אלף זה לא מספר זה לא לייקים, זה לא סטטוס, זה אנשים עם רגשות שבאיזה שהיא דרך מתחברים, מזדהים ואוהבים את הדרך ואת מה שאני מייצג ואני אותם בדרכי שלי מעריך מכבד ואמן והייתי יכול לחבק כל אחד ואחד מכם", ", כותב דה לוקו בעמוד. "זה לא מזל טוב לי, זה מזל טוב לנו, עכשיו תפקידי זה לשמור עליכם שלא תלכו. אוווווווווהב אותם מתרגש ואני לא יכחיש שכרגע כולי צמרמורת ורטיבות בעיניים חחחחח...".

דה לוקו לא מתכוון להתייחס להישב רק במילים החמות והמרגשות האלה והוא מעלה גם סרטון שבו הוא מבקש ממעריציו לחשוב ולהציע לו רעיון "מפגר" כהגדרתו לחגיגות. צפו בסרטון ואם יש לכם איזה משהו בראש, כנסו לעמוד הפייסבוק שלו והציעו. שיהיה במזל!

לאחרונה דה לוקו סיכם עשור פורה של פעילות באלבום אוסף חדש בשם De Loco Collection שכלל בתוכו שירים משלושת אלבומי האולפן שהוציא עד היום, לצד שירים חדשים שעדיין לא יצאו רשמית.

הלהיטים הכי חדשים!

הפלייליסטים שעושים לנו את זה