שירים חדשים // אלון דה לוקו משגר טיל – "לפרק אותם"

אלון דה לוקו משגר טיל – "לפרק אותם"

13 ביולי 2014
 
  share at Facebook

מלך הרגאטון אלון דה לוקו משגר טיל מוזיקלי, שיר בשם "לפרק אותם" שדורש לנקוט ביד קשה יותר כנגד החמאס במהלך מבצע "צוק איתן".

בין מטח כבד של רקטות על העיר באר שבע למשנהו, אלון דה לוקו מצא זמן על מנת להעביר מסר להנהגת המדינה באשר כיצד הוא חושב שצריך לנקוט כלפי ארגון הטרור חמאס שכבר כמעט שבוע יורה טילים ללא הפסק אל שטחה של מדינת ישראל.

דה לוקו, שנפצע לפני כשלוש שנים בעת מתקפת גראדים על העיר, לא מפחד להביע את דעתו הימנית וקורא לראש הממשלה "לפרק אותם, לרסק אותם". בסיום השיר הוא מסביר את הגישה הלוחמנית שלו: "פנינו לשלום לא למלחמה, אף פעם לא שפכתי דם פיזרתי אהבה, הושטתי יד קבלתי שוב סטירה, אז כשמכים אותי אני מכה בחזרה".

>> השירים של אלון דה לוקו עכשיו להורדה ב-iTunes

את השיר הוא מקדיש "לכל בנאדם ערבי נוצרי יהודי ומוסלמי, שמוכן לתת יד כד לעזור לפרק לשתק ולרסק את החמאס וכל תא טרור בעולם, כי פה אין מקום למרצחים בשום צד, אבל אם מאיימים עלינו נוריד אותם אחד אחד".

בניגוד לשיר הנוכחי, בשנה האחרונה דה לוקו מזוהה עם להיטי קיץ סוחפים כמו "אם את זורמת""Loco Wine" ו- "פלאקה Way", ובנוסף סיכם עשור פורה של פעילות באלבום אוסף חדש בשם De Loco Collection שכלל בתוכו שירים משלושת אלבומי האולפן שהוציא עד היום, פלוס שירים חדשים שעדיין לא יצאו רשמית.

>> הורידו את האפליקציה הרשמית של אלון דה לוקו

הלהיטים הכי חדשים!

הפלייליסטים שעושים לנו את זה