שירים חדשים // הפוך על הפוך: אלון דה לוקו – "אחי"

הפוך על הפוך: אלון דה לוקו – "אחי"

15 במאי 2012
 
  share at Facebook

מלך הרגאטון אלון דה לוקו משחרר היום (15.5) שיר חדש בשם "אחי" מתוך אלבום אולפן חדש עליו הוא עובד בימים אלו.

אלון דה לוקו עובד בימים אלו במרץ באולפן ההקלטות על אלבומו הרביעי והיום הוא מוציא סינגל חדש ועצבני במיוחד מתוכו.

אל תתנו לשם השיר החדש של הזמר האהוב להטעות אתכם. "אחי" הוא לא שיר על אחווה וחברות אלא להיפך. מדובר בשיר לוחמני במיוחד שעוסק בצביעות, או כפי שהזמר עצמו סיפר בעבר - שם השיר מורכב מראשי התיבות "אין חברים יותר".

מספיק מבט חטוף על מילות השיר הקצבי והסוחף כדי להבין את הטון: "עמוק בתוך ליבך את עצמך שואל,  איך? איך אני למעלה? איך אתה למטה? איך אני הצלחתי איפה שאתה נכשלת? אחי ת'הצלחה שלי קשה לך לקבל, במקום לבנות אותי אתה מנסה רק לחבל...". את המילים והלחן לשיר יצר דה לוקו עצמו, להפקה מוזיקלית משותפת לו ול-ניר לזר.

ואם עדיין לא הבנתם, דה לוקו שמח להסביר את משמעות השיר בהודעה שהוא משחרר עם צאת השיר: "אח מבחינתי, זה מישהו שלא יפגע בי, מישהו שבאמת ישמח כשאני למעלה, מישהו שאני יכול לסמוך עליו גם כשאני למטה. אז לפני שאתה קורה לי 'אחי', לפחות תוריד את הסכין מהיד ותתרחק לי מהגב".

זהו הסינגל השישי שהזמר האהוב משחרר מתוך אלבומו הבא. קדמו לו הלהיטים "הלו מאמי", "עושה אותי משוגע" (עם פאר טסי), "להיות רק שלך" (עם ניה אוליאל), "Love Me" ו-"Go Loco", שיר הזכיה ב"חי בלה לה לנד" שהוציא בשיתוף עם רון פייר ועתיד לצאת גם כקליפ ממש בקרוב.

להאזנה לשיר "אחי" של אלון דה לוקו לחצו כאן >>

איתי לוי - שתשרף האהבה

הפלייליסטים שעושים לנו את זה