שירים חדשים // אייל גולן שר יורו – Always My Number 1

אייל גולן שר יורו – Always My Number 1

13 במאי 2013
 
  share at Facebook

הזמר הלאומי אייל גולן משחרר היום (13.5) את "Always My Number 1", השיר הרשמי של אליפות אירופה בכדורגל עד גיל 21 שתתקיים כאן בישראל בתחילת החודש הבא.

מלך המגרש עושה זאת שוב ומשלב בין קריירת הסולו המצליחה שלו לכדורגל. אייל גולן קיבל לאחרונה פנייה מאופ"א בשיתוף עם ההתאחדות לכדורגל בישראל לביצוע השיר הרשמי של טורניר היורו לנבחרות עד גיל 21 שיתקיים בארץ במהלך חודש יוני וענה בחיוב.

זה היה טבעי שגולן יתייצב למשימה בשמחה, במיוחד לאור עברו ככדורגלן ולאור העובדה שלהיטו "מי שמאמין" ליווה את קמפיין נבחרת ישראל בכדורגל במוקדמות יורו 2012.

"Always My Number 1" הוא שיר דאנס קצבי וכייפי שכתב יוסי גיספן, ללחן של תום בוקסר ו-מיטל דה רזון, כשעל ההפקה המוזיקלית הופקד יעקב למאי. מי ששרה לצידו של גולן היא מיטל דה רזון המוכרת לכם מהרכב הדאנס Epiphony.

> המילים לשיר Always My Number 1 של אייל גולן

"התרגשתי מאוד כשאופ"א פנו אליי בבקשה לייצג את ישראל ולפתוח את אליפות אירופה בכדורגל לנבחרות צעירות", אמר אייל בעניין. "החיבור שלי לכדורגל ידוע לכולם, אני גאה לייצג ישראל בכל הזדמנות בה אני יכול".

גולן עתיד לבצע את השיר הרשמי לראשונה בטקס פתיחת הטורניר שיתקיים ביום רביעי, ה-5.6, באיצטדיון החדש בנתניה בשידור חי אל 140 מדינות ברחבי העולם.

> אוהבים את אייל גולן? כנסו לעמוד הרשמי שלו בחריף ועשו לו לייק!

איתי לוי - שתשרף האהבה

הפלייליסטים שעושים לנו את זה