שירים חדשים // עונה לאילנית בשיר: אייל גולן – "קל כל כך"

עונה לאילנית בשיר: אייל גולן – "קל כל כך"

18 ביוני 2013
 
  share at Facebook

אייל גולן משחרר היום (18.6) במפתיע את השיר "קל כל כך" שבו הוא מגיב לדברים שאמרה גרושתו ואם ילדיו אילנית לוי בראיון שפורסם בסוף השבוע האחרון במוסף "7 לילות" של עיתון ידיעות אחרונות.

רק אתמול סיפרנו לכם על השיר החדש שהזמר הלאומי הקליט כתגובה לכל הרעש התקשורתי שנוצר לאחר פרסום הראיון שבו אילנית ביקרה את התנהלותו כאב והנה הוא מגיע אלינו.

גורמים בסביבתו של אייל גולן מספרים כי למרות שהוא מצוי בימים אלה בפתיחתו של סיבוב הופעות עם אלבומו החדש הלב על השולחן, הפרשה הסעירה אותו במיוחד וכאשר הוא קיבל את המילים והלחן מהיוצר רותם כהן הוא גמר בליבו להקליט ולהוציא אותו במהירות האפשרית. כך קורה שהשיר "קל כל כך" יוצא היום, שבוע וחצי בלבד מזמן פרסום הכתבה.

> המילים לשיר "קל כל כך" של אייל גולן

"קל כל כך לומר עלי הכל, ואז לתת לי להוכיח שזה אחרת, לא מה שנראה זה מה שיש לי בחיים, אבל נפתור את זה בהזדמנות אחרת...", שר אייל גולן בבלדה חושפנית שהפיק לו תמיר צור ונדמה שהוא לא מוכן לקבל את העובדה שאילנית ביקשה לכבס את הכביסה המשפחתית המלוכלכת בכלי התקשורת.

נושא השמועות והרכילות של התקשורת סביבו היה קיים מאז ומתמיד ובתקופה שאייל ואילנית היו עוד נשואים, הם חוו אותו יחד ואף לקחו חלק בסרט תיעודי תחת שם זה שיצר יגאל שילון. מאז הרבה מים זרמו בנהר ונראה שהפעם הזמר המצליח במדינה נלחם לבדו בדברים שאילנית, היום כבר גרושתו, יצרה... הקשיבו לשיר החדש שלו וספרו לנו בתגובות מה דעתכם!

איתי לוי - שתשרף האהבה

הפלייליסטים שעושים לנו את זה