שירים חדשים // אייל גולן חוגג פלטינה ומשחרר את "כשאחר"

אייל גולן חוגג פלטינה ומשחרר את "כשאחר"

17 במאי 2011
 
  share at Facebook

אייל גולן יכול להוסיף תואר נוסף לארון הגביעים העמוס לעייפה שלו. בתוך קצת יותר מחודש הגיע "חלק מחיי", אלבומו החדש וה-15 במספר של הזמר המצליח והאהוב, למעמד של אלבום פלטינה עבור מכירות של מעל ל-40,000 עותקים. היום (17.5) הוא משחרר  את "כשאחר", סינגל נוסף מתוך האלבום המשובח.

במקביל לצאתו של האלבום החדש, הוא הועלה להשמעה ל-ערוץ הרשמי של אייל גולן ביוטיוב. היום, כחודש מזמן העלאתו, השיר "כשאחר" צבר מעל לחצי מיליון צפיות ובכך זוכה לתואר השיר הכי פופולארי מבין שירי האלבום החדשים ועכשיו הוא יוצא כסינגל רשמי.

"כשאחר", בלדה אקוסטית שנכתבה על ידי נועם חורב, ללחן של רותם כהן והפקה מוזיקלית של תמיר צור. מדובר בשיר מרגש מאין כמוהו על משולש אהבה בלתי אפשרי ועל הקושי בלשחרר בן זוג אהוב שפעם היה חלק בלתי נפרד מחייך ועכשיו הוא כבר לא. אייל גולן נותן כאן ביצוע אדיר כהרגלו ואין ספק שמדובר באחת הרצועות הטובות באלבומו החדש.

עד היום יצאו מתוך אלבומו החדש של זמר העשור האהוב חמישה סינגלים רשמיים: "רציתי להגיד לך" ו-"בואי נברח" הקצביים, הבלדות "מזמור לגלעד" ו- "נולדת בשבילי" והחידוש "תמונה שבורה" שהוקלט במסגרת הפרויקט המסקרן "שני צדדים למטבע".

לחצו כאן להאזנה לשיר "כשאחר" של אייל גולן >>

הלהיטים הכי חדשים!

הפלייליסטים שעושים לנו את זה