שירים חדשים // אייל גולן בסינגל חדש ומפתיע – "מנגינה"

אייל גולן בסינגל חדש ומפתיע – "מנגינה"

17 בנובמבר 2011
 
  share at Facebook

הזמר הלאומי אייל גולן פותח לנו את היום (17.11) עם סינגל חדש ומיוחד בשם "מנגינה" לקראת אלבום אולפן חדש שייצא לקראת פסח.

אחרי ההצלחה הגדולה של האלבום "חלק מחיי" שהגיע למעמד של פלטינה כפולה, אייל גולן מתניע מנועים ומאותת כי פניו לאלבום אולפן חדש בסינגל חדש ומפתיע בסגנון הפאנק עם המון גרוב ונשמה.

הזמר הלאומי ידוע כאמן שאוהב לגוון במוזיקה שלו ואם אלבומו הקודם כלל שירים שנעו בין המוזיקה המזרחית השורשית ("מפה לשם") למוזיקת רגאיי ים תיכונית ("רציתי להגיד לך"), עכשיו הוא משחרר שיר חדש עם מסר אופטימי במיוחד שכולל המון פאנק, גרוב וסול.

"מנגינה" הוא שיר הלל מחמם לב למוזיקה שכולנו כל כך אוהבים. את המילים לשיר כתבה הזמרת והיוצרת מורן כרמל, ללחן והפקה מוזיקלית של רביב רם בן מנחם. את גולן מלווה בשיר מקהלת ילדים, המוסיפה לגרוב של השיר ולטוהר שבמסר התמים והכל כך נכון - "רק ביחד ייעלם הפחד, והמנגינה תחזק ת'אמונה...".

זהו השיר השלישי שמוציא אייל גולן לאחר צאת אלבומו האחרון. קדמו לו "שבת של כדורגל" והחידוש היפהיפה "נשמע לי טוב" שעדיין לא ברור אם יכללו באלבומו החדש וה-16 במספר עליו עובד הזמר הלאומי בימים אלו ממש, במקביל להכנות הקדחתנויות לעונה השניה של תוכנית הריאליטי בהובלתו "אייל גולן קורא לך" שעתידה לעלות לאוויר בחודשים הקרובים.

לחצו כאן להאזנה לשיר "מנגינה" של אייל גולן >>

צילום: אלוני מור

>> לעמוד הרשמי של אייל גולן בחריף

>> מחממים מנועים לקראת העונה השניה של "אייל גולן קורא לך"

איתי לוי - שתשרף האהבה

הפלייליסטים שעושים לנו את זה