שירים חדשים // רטרו חורפי: אייל גולן בשיר "מבעד לדמעה"

רטרו חורפי: אייל גולן בשיר "מבעד לדמעה"

15 באוקטובר 2013
 
  share at Facebook

אייל גולן משחרר היום (15.10) שיר חדש בשם "מבעד לדמעה", כסינגל רשמי ראשון מתוך אלבומו הבא וה-18 במספר עליו הוא עובד בימים אלה.

החורף בפתח, הטמפרטורות יורדות, ונראה שאין זמן מתאים יותר לקבל שיר חדש בסגנון המוזיקה המזרחית הישנה והטובה מכיוון הזמר הלאומי אייל גולן. אחרי שהוא לקח את כל הקופה במצעד המזרחי הרשמי כשגרף את תואר זמר השנה ושיר השנה עם "היא לא את", המסלסל האהוב חוזר לרגש אותנו בשיר חדש.

"ואת איננה, את איננה, אין לי בשביל מה לקום מחר, כי את איננה, את איננה, ובגללך הלב נשבר". את המילים של "מבעד לדמעה" כתבה עינת הולנדר, ללחן של אופיר כהן, כשעל ההפקה המוזיקלית הנעימה והעגמומית אמון תמיר צור המוערך. תוסיפו לכל אלה את ההגשה הווקאלית הלא מתאמצת אך יוצאת מהלב של גולן ותקבלו בלדה חורפית מרגשת במיוחד.

> למילים לשיר "מבעד לדמעה" של אייל גולן - לחצו כאן!

זהו השיר השלישי שאייל גולן מוציא בחצי שנה שעברה מצאת אלבומו המצליח הלב על השולחן, אחרי הבלדה "קל כל כך" ולהיט הקיץ הקצבי "בגופיה צמודה" שנוצר במסגרת שיתוף פעולה שלו עם תוכנית הרדיו "דידי לוקאלי" של דידי הררי.

במקביל לעבודה על אלבום הסולו החדש, גולן מככב בימים אלו כשופט מן המניין בריאליטי המוזיקלית "הכוכב הבא" ושובה את ליבנו עם הקסם האישי וההומור הבריא שלו. 

> אוהבים את אייל גולן? כנסו לעמוד הרשמי שלו בחריף ועשו לו לייק!

איתי לוי - שתשרף האהבה

הפלייליסטים שעושים לנו את זה