אייל גולן וליאור נרקיס מסתכסכים

אייל גולן וליאור נרקיס מסתכסכים

5 בפברואר 2012

סכסוך חדש בשמי המוזיקה הים תיכונית פרץ בסוף השבוע האחרון בין הזמר הלאומי אייל גולן לזמר האהוב ליאור נרקיס.

אחרי שבשנים האחרונות הם הרבו לפרגן אחד לשני ואף הקליטו דואט משותף בשם "אני מבטיח", בסוף השבוע האחרון היחסים בין אייל גולן לליאור נרקיס עלו על שרטון בעקבות ראיון שפורסם במוסף "7 לילות" של ידיעות אחרונות.

במהלך אותו ראיון הביע הנרקיס ביקורת קשה על התנהלות גולן: "אייל גולן פאקינג כמו אח שלי, בא אליי להיכל התרבות ועשיתי לו כבוד של מלך", אמר הזמר. "כשהיה בקיסריה התארחתי אצלו, בהפתעה. אבל אחרי ההופעה אפילו סמס לא קיבלתי, אפילו לא 'תודה שהגעת'".

"אחרי זה התארחתי אצלו בתוכנית 'אייל גולן קורא לך', הייתי עם דלקת במיתרי הקול. רציתי לבטל אבל הם אמרו שאי אפשר בלעדיך, ולא רציתי לתקוע אותם. באתי חולה והסברתי לעורך שאני לא יכול לשיר, והוא ליד אייל גולן יצא עלי 'מה זה הטריקים האלה? ראיתי אותך שר בכל מצב', אמרתי לו שאני לא מרגיש טוב. ואייל עמד שם ושתק, זה הרתיח אותי, אייל ידע מאוד לפרגן לי בשעתו, אבל בסופו של דבר קיבלתי יריקה לפנים, השפילו אותי".

אייל גולן ואנשיו שקראו את הכתבה, מיהרו לכתוב אל מעריצי הזמר בבוקר יום שישי באמצעות עמוד הפייסבוק הרשמי שלו: "אבקשכם בכל ליבי לא להגיב ולא להשתלח בליאור חזרה אפילו ששום דבר בכתבה הזו אינו נכון. אני מאוד אוהב את ליאור אבל יש עכשיו מן טרנד כזה לתקוף את אייל גולן ולקבל כתבה בעיתון או בטלוויזיה ואני מצטער שליאור נפל למלכודת הזו", כתב הזמר הלאומי ובהמשך הוסיף גם עקיצה:

"אני מחשיב את ליאור לחבר קרוב ומוסר לו את אהבתי ומזכיר לו שתקופה קשה כמו שהוא עובר עכשיו יכולה לחלוף רק עם שירים טובים ולא בדיבורים. אז אבקש לנהוג באיפוק ולכבד אותי כי אני בטוח שהוא מודע לטעותו".

אך בתגובה זו העימות בין השניים לא תם וליאור נרקיס השיב לאייל גולן ב-עמוד הפייסבוק הרשמי שלו: "הדברים שנכתבו בעיתון שבעה לילות מבטאים, בין היתר, התנהלות לא תקינה במישור המקצועי - ובעיקר במישור החברי - שהייתה בין אייל לביני במספר מקרים שפורטו בכתבה", כותב הזמר האהוב.

"עם זאת, דעו לכם כולכם שכמו שכתב אייל, גם אני מחשיב את אייל כחבר קרוב שלי ומוסר לו איחולי הצלחה רבים. גם אני מזכיר לאייל, שבמעמד ממלכתי כמו שלו יש לשמור על צניעות (כמתחייב מהיותו ראש הרכב השופטים) ומוטב לו שלא יחלק ציונים לקריירות של אחרים (בפרט שהן משגשגות); או הדרך בה אמנים מביעים כעסם על דברים שקורים בקריירה שלהם (גם אם מדובר בהתנהלות שקשורה באייל)".

>> מה דעתכם על הסכסוך בין אייל גולן וליאור נרקיס? שתפו אותנו בתגובות!

צילום: טוויטי

תגובות בפייסבוק

תגובות באתר

הוסף תגובה
 • מנסים לסכסך בין שני חברים טובים אבל לא ילך לכם אתם פשוט ק נ א י ם מה לעשות במדינה שלנו לא יודעים לפרגן וכל אלה שקללו תתבישו לכם אנשים רעים ופשוטים איך נתנו לכם לפרסם תגובות מעין אלה?

  12 במרץ 2012
  15:30
  רותי
 • ליאור תתבגר כפרה ואל תוציא את התסכול שלך מקנאה!!! תהיה גבר ותודה שטעית! אייל הוא מס' 1 במוסיקה וחשוב מכך גם כאדם!!!

  25 בפברואר 2012
  01:54
  דוד
 • בקיצור מה שאייל שכח כל הזמרים הקקות האלה צריכים לילמוד לאייל גולן יש כיס חם ולב חם

  10 בפברואר 2012
  23:42
  משה
 • אני חושב שזורי הבנה שהיתגלגלה למקום לא נכון שבו כמו שתיי גברים ותלבנו את הדברים

  9 בפברואר 2012
  22:53
  יוסי מאשדוד
 • תאמינו שהכל מתחיל ומסתיים באליקו השחצן. הוא הסכסכן הכי גדול ותראו שהוא יסחב אחריו את כל החברים של אייל כדי להתנקם באייל. והא עושה את זה בדרך אלגנטית מעל גלי האתר. ממזר כבר אמרתי?

  6 בפברואר 2012
  05:59
  נאור
 • לא יפה לריב אני אומרת הכי טוב מישל כהן החמוד שלנו

  6 בפברואר 2012
  00:35
  מיכל
 • לליאור נרקיס אתה משתדל להיות זמר טוב אל תתייאש ואל תוציא את התיסכול שלך על המלך שתמיד דואג לפרגן לך אז
  בחיית ראבק תפסיק להיות קטנוני

  5 בפברואר 2012
  19:53
  אבי
 • עכשיו רואים כמה השיר הזה נכון.עופר לוי המלך…..עופר לוי המלך……עופר לוי המלך ……עופר לוי המלך……עופר לוי המלך…….עופר לוי המלך……עופר לוי המלך……עופר לוי המלך……..עופר לוי המלך…….

  5 בפברואר 2012
  18:24
  שירה מזרחי
 • אייל גולן אתה חרה מה אתה! מחלק ציונים מי אתה בכלל!?

  5 בפברואר 2012
  18:20
  עוז
 • עופר לוי המלך שאני חולה עליו מה אתם מדברים בכלל על מוזיקה לכו תלמדו לשיר

  5 בפברואר 2012
  18:17
  דרור
 • שתי זמרים מצויינים אני אישית אוהב יותר את אייל אבל זה לא קשור מאד חבל לי לראות ולשמוע את זה ובעזרת ה' ,תשלימו ונחזור לשמוע עוד להיטים ודדואטים ביחד :)

  5 בפברואר 2012
  16:39
  אדם שחושב נכון ולא מבלבל תמוח
 • שתי זמרים טובים לא מתאים לכם

  5 בפברואר 2012
  16:13
  מ
 • חחחחחחחחחחחחחחחחח לא מתאים להם !

  5 בפברואר 2012
  12:59
  נופר ישעיהו ..
 • מסכנים פשוט ..תמצאו חיים גם אייל וגם ליאור

  5 בפברואר 2012
  12:46
  נטלי
 • ליאור בדרך לנפילה שנייה. אבל הפעם זה יהיה כואב יותר. חכו ותראו. זה לא מקצועי לצאת על פרטנרים בעיתון שלומי שבת גם חטף ממנו בהזדמנות הזו. ליאור תכין כריות אוויר!!!!

  5 בפברואר 2012
  12:32
  אושרי
 • תדון את אייל לכף זכות
  ותפתרו את העניין ביניכם
  ולא מול כולם!
  ורק שתדע מר נרקיס
  כשאייל זכה בזמנו במצעדים השנתיים
  עם הוזה אותך מולי,סיפר לכולם על גדלות הנפש שלך שעשית מה שהרבה אנשים לא היו עושים,וראית שעל הסקיצה היה כתוב אייל גולן והחזרת לו. וזה גדולה של בן אדם.

  5 בפברואר 2012
  12:27
  לליאור נרקיס
 • די מפתיע שליאור נרקיס מתנהג ככה אחרי שאייל מפרגן לו בכל הזדמנות. לדעתי הוא יצא קטנוני וחבל….

  5 בפברואר 2012
  12:13
  נעמה