חדשות המוזיקה // אייל גולן וליאור נרקיס מסתכסכים

אייל גולן וליאור נרקיס מסתכסכים

5 בפברואר 2012
 
  share at Facebook

סכסוך חדש בשמי המוזיקה הים תיכונית פרץ בסוף השבוע האחרון בין הזמר הלאומי אייל גולן לזמר האהוב ליאור נרקיס.

אחרי שבשנים האחרונות הם הרבו לפרגן אחד לשני ואף הקליטו דואט משותף בשם "אני מבטיח", בסוף השבוע האחרון היחסים בין אייל גולן לליאור נרקיס עלו על שרטון בעקבות ראיון שפורסם במוסף "7 לילות" של ידיעות אחרונות.

במהלך אותו ראיון הביע הנרקיס ביקורת קשה על התנהלות גולן: "אייל גולן פאקינג כמו אח שלי, בא אליי להיכל התרבות ועשיתי לו כבוד של מלך", אמר הזמר. "כשהיה בקיסריה התארחתי אצלו, בהפתעה. אבל אחרי ההופעה אפילו סמס לא קיבלתי, אפילו לא 'תודה שהגעת'".

"אחרי זה התארחתי אצלו בתוכנית 'אייל גולן קורא לך', הייתי עם דלקת במיתרי הקול. רציתי לבטל אבל הם אמרו שאי אפשר בלעדיך, ולא רציתי לתקוע אותם. באתי חולה והסברתי לעורך שאני לא יכול לשיר, והוא ליד אייל גולן יצא עלי 'מה זה הטריקים האלה? ראיתי אותך שר בכל מצב', אמרתי לו שאני לא מרגיש טוב. ואייל עמד שם ושתק, זה הרתיח אותי, אייל ידע מאוד לפרגן לי בשעתו, אבל בסופו של דבר קיבלתי יריקה לפנים, השפילו אותי".

אייל גולן ואנשיו שקראו את הכתבה, מיהרו לכתוב אל מעריצי הזמר בבוקר יום שישי באמצעות עמוד הפייסבוק הרשמי שלו: "אבקשכם בכל ליבי לא להגיב ולא להשתלח בליאור חזרה אפילו ששום דבר בכתבה הזו אינו נכון. אני מאוד אוהב את ליאור אבל יש עכשיו מן טרנד כזה לתקוף את אייל גולן ולקבל כתבה בעיתון או בטלוויזיה ואני מצטער שליאור נפל למלכודת הזו", כתב הזמר הלאומי ובהמשך הוסיף גם עקיצה:

"אני מחשיב את ליאור לחבר קרוב ומוסר לו את אהבתי ומזכיר לו שתקופה קשה כמו שהוא עובר עכשיו יכולה לחלוף רק עם שירים טובים ולא בדיבורים. אז אבקש לנהוג באיפוק ולכבד אותי כי אני בטוח שהוא מודע לטעותו".

אך בתגובה זו העימות בין השניים לא תם וליאור נרקיס השיב לאייל גולן ב-עמוד הפייסבוק הרשמי שלו: "הדברים שנכתבו בעיתון שבעה לילות מבטאים, בין היתר, התנהלות לא תקינה במישור המקצועי - ובעיקר במישור החברי - שהייתה בין אייל לביני במספר מקרים שפורטו בכתבה", כותב הזמר האהוב.

"עם זאת, דעו לכם כולכם שכמו שכתב אייל, גם אני מחשיב את אייל כחבר קרוב שלי ומוסר לו איחולי הצלחה רבים. גם אני מזכיר לאייל, שבמעמד ממלכתי כמו שלו יש לשמור על צניעות (כמתחייב מהיותו ראש הרכב השופטים) ומוטב לו שלא יחלק ציונים לקריירות של אחרים (בפרט שהן משגשגות); או הדרך בה אמנים מביעים כעסם על דברים שקורים בקריירה שלהם (גם אם מדובר בהתנהלות שקשורה באייל)".

>> מה דעתכם על הסכסוך בין אייל גולן וליאור נרקיס? שתפו אותנו בתגובות!

צילום: טוויטי

איתי לוי - שתשרף האהבה

הפלייליסטים שעושים לנו את זה