שירים חדשים // אייל גולן חוגג יום הולדת ואלבום חדש

אייל גולן חוגג יום הולדת ואלבום חדש

12 באפריל 2011
 
  share at Facebook

מזל טוב כפול לזמר הענק אייל גולן שחוגג היום (12.4) יום הולדת 40 ומשחרר את "חלק מחיי", אלבומו החדש וה-15 במספר.

כבר מעל ל-20 שנה שאייל גולן כובש את ליבנו פעם אחר פעם ושמו מתנוסס מעל כל פיסגה אפשרית במוזיקה הישראלית. בסוף השנה שעברה הוא זכה בתואר המכובד "זמר העשור", תואר שהיה גורם לזמרים רבים אחרים לנוח על זרי הדפנה בעקבות הזכייה בו, אבל במקרה של אייל גולן נדמה שההיפך הוא הנכון.

בשנה האחרונה גולן המשיך להוציא שירים ואלבומים בקצב מטורף, חידש ללא הפסקה (אפליקציית אייפון, אלבום על גבי דיסק-און-קי, ליין בשמים חדש ועוד), הופיע בהיכלים הגדולים ביותר, הוביל קמפיינים ואף כיכב בתוכנית ריאליטי מוזיקלית יומיומית בערוץ המוזיקה. הספק מדהים לכל הדעות!

האלבום החדש של גולן, "חלק מחיי", כולל 17 שירים בסך הכל, וכמו שאתם יכולים להבין משמו ומהעטיפה שלו, המכילה פסיפס של תמונות מחייו הפרטיים והמקצועיים של גולן, נדמה שמדובר במעין אלבום קונספט שמנסה לסכם 40 שנה של אחד האמנים המצליחים בהיסטוריה המוזיקלית בישראל.

עד כה יצאו מתוך האלבום החדש חמישה סינגלים רשמיים: "רציתי להגיד לך" בסגנון הרגאיי הים תיכוני המרענן, "בואי נברח" שנכתב על ידי גולן, "מזמור לגלעד" אותו הלחין הזמר ואף הקדיש למאבק להשבת החייל החטוף גלעד שליט, הבלדה המרגשת "נולדת בשבילי" והחידוש "תמונה שבורה" שהוקלט במסגרת הפרויקט המסקרן "שני צדדים למטבע".

הערב ייערך הגמר הגדול של התוכנית "אייל גולן קורא לך" במועדון האומן 17, תל אביב ובמסגרתו יתמודדו ביניהן גילת יפרח, עדן אמזלג, אושרית מלכה ו-מורן מזור יתמודדו על תואר הזמרת המזרחית המאושרת שאייל גולן יפיק לה אלבום בכורה. במהלך האירוע החגיגי יתארחו שרית חדד ו-שלומי שבת כך שאין ספק שהולך להיות שמח במיוחד.

האירוע ייחתם במסיבת יום הולדת סוערת ושמחה אל תוך הלילה עם מיטב אנשי תעשיית המוזיקה שיגיעו לפרגן לזמר המצליח במדינה. הולך להיות שמח במיוחד - מזל טוב!!!

רשימת השירים באלבום "חלק מחיי" של אייל גולן:
1. נולדת בשבילי
2. הכי טובה בעולם
3. חלק מחיי
4. רק בגלל זה
5. כשאחר
6. הלילה שלך
7. מלאך שומר
8. תחזרי כבר הביתה
9. ללכת או להישאר
10. מתפוצץ בגללך
11. בשבילך
12. בואי נברח
13. אלין
14. רציתי להגיד לך
15. רוצה רק אלייך
16. תמונה שבורה
17. מזמור לגלעד

צילום: אלומי מור

איתי לוי - שתשרף האהבה

הפלייליסטים שעושים לנו את זה