אלבום הופעה: אייל גולן בבריכת הסולטן

אלבום הופעה: אייל גולן בבריכת הסולטן

6 בפברואר 2012
 
  share at Facebook

אייל גולן משחרר אלבום הופעה חדש בשם "אייל גולן חלק מחיי - הופעה חיה בבריכת הסולטן", שמתעד את המופע הענק שלו במהלך סיבוב ההופעות בקיץ האחרון.

אחרי שכבש כל במה אפשרית, בקיץ האחרון עלה הזמר הלאומי אייל גולן לרגל אל בריכת הסולטן שבעיר הבירה במסגרת סיבוב ההופעות החדש שלו.

המופע "חלק מחיי" כלל את מיטב השירים מאלבומו האחרון והמשובח של גולן, לצד להיטים נבחרים מהרפרטואר העשיר שלו. במהלך המופע משלב הזמר האהוב סיפורים הלקוחים מחייו האישיים ובכך הופך גם את הקהל לחלק מחייו.

אלבום ההופעה, שיצא גם בגרסת אודיו וגם בגרסת DVD, כולל לא פחות מ-18 קטעים המתעדים את המופע בצורה מושלמת יחד עם האווירה הקסומה של בריכת הסולטן שהיתה גדושה עד גדותיה בכ-7,000 ממעריציו הנלהבים של הזמר.

אז לכל מי שפספס ולא הצליח להיות בהופעה של גולן בקיץ האחרון, אין ספק שצפייה באלבום ההופעה היא הזדמנות מצוינת ליהנות ממופע של האמן המצליח בישראל כשהוא בשיאו ופריט חובה לכל מי שמחשיב את עצמו למעריץ של הזמר.

ואם אתם דווקא בעניין של הדבר האמיתי, כדאי שתדעו שבימים אלו ולאור הביקוש הרב, ממשיך אייל גולן לקיים הופעות אחרונות בסיבוב ההופעות "חלק מחיי". ב-18.2 הוא יופיע בהאנגר 11, תל אביב.

לחצו כאן להאזנה לביצוע של אייל גולן לשיר השנה "כשאחר" מתוך המופע בבריכת הסולטן >>

>> לעמוד הרשמי של אייל גולן בחריף

איתי לוי - שתשרף האהבה

הפלייליסטים שעושים לנו את זה