חדשות המוזיקה // בקרוב: אייל גולן באלבום הלב על השולחן

בקרוב: אייל גולן באלבום הלב על השולחן

12 במרץ 2013
 
  share at Facebook

תתכוננו! הזמר הלאומי אייל גולן ישחרר בימים הקרובים את אלבומו החדש וה-17 במספר שישא את השם "הלב על השולחן".

קרנבל הגרנד פינלה של העונה השלישית של "אייל גולן קורא לך" כבר מאחורינו, אבל אף פסח לא יהיה שמח באמת בלי אלבום אולפן חדש של הזמר האהוב והמצליח במדינה.

מיד עם סיום ארוע הגמר הנוצץ של תוכנית הריאליטי המוזיקלית שלו, אייל גולן לא נח לרגע והפנה את כל תשומת הלב שלו על מנת להשלים את ההכנות לקראת הוצאת אלבומו החדש עוד לפני חג הפסח, בדיוק כפי שהורגלנו לקבל מכיוונו בשנים האחרונות.

האלבום החדש של גולן ישא את השם "הלב על השולחן", כשם אחד השירים הכלולים בו אשר נכתב והולחן על ידי הזמר והיוצר הצעיר פאר טסי. עוד באלבום תוכלו למצוא בלדה אשר נכתבה על ידי נעם חורב, מי שכתב לגולן בעבר את "כשאחר", וכולכם יודעים איזה תהודה השיר ההוא יצר, ככה שהציפייה לשמוע אותה גבוהה ביותר!

עד היום (12.3) יצאו מתוך האלבום החדש שני סינגלים רשמיים ואיכותיים במיוחד - בלדת האהבה "את" והשיר "סטטוס מאוהב" אותו חשף גולן לראשונה במהלך ערב הגמר של "אייל גולן קורא לך".

נגעת לי בלב, אלבומו האחרון של המסלסל האהוב, הגיע למעמד פלטינה כפולה וכלל לא מעט להיטי ענק כמו שיר הנושא המופתי והבלדה "כשאת איתו", שיר השנה תשע"ב. אין ספק שהאלבום החדש והמסקרן של הזמר הגדול במדינה הוא בדיוק מה שאנחנו מחכים לו על מנת לפתוח רשמית את עונת האביב!

> אוהבים את אייל גולן? כנסו לעמוד הרשמי שלו בחריף ועשו לו לייק!

איתי לוי - שתשרף האהבה

הפלייליסטים שעושים לנו את זה