חדשות המוזיקה // הזמר הטורקי איברהים טטליסס נורה בראשו

הזמר הטורקי איברהים טטליסס נורה בראשו

14 במרץ 2011
 
  share at Facebook

טורקיה רועשת וגועשת: הזמר ואיש העסקים איברהים טטליסס נורה הלילה (14.3) בראשו ברחובות עיר הבירה איסטנבול על ידי חוליית מתנקשים, כך נודע על פי דיווחים בכלי התקשורת בטורקיה.

מעבר להיותו זמר גדול, טטליסס גם מנחה תוכנית בערוץ הטלוויזיה Bayaz TV ואירוע הירי התרחש כאשר עשה את דרכו מהאולפן אל ביתו.

במהלך האירוע נפתחה אש חיה לעבר מכוניתו של הזמר כשמלבד טטליסס היו בה גם נהגו האישי והעוזרת שלו. כל השלושה נפגעו כתוצאה מהירי, טטליסס בראשו, העודרת שלו נפגעה בצוואר והנהג נורה בבטנו.

על פי הדיווחים, הזמר הוותיק בן ה-59, נאבק בשעות אלו על חייו בבית החולים באיסטנבול ומצבו מוגדר קריטי. עדיין לא ברור ממש מה הרקע לניסיון ההתנקשות בזמר, המשטרה פרסמה כי 5 מתנקשים לקחו חלק באירוע.

איברהים טטליסס נחשב לאחד מגדולי הזמרים בטורקיה ב-30 השנים האחרונות. לאורך השנים הוא אף רכש לעצמו קהל מעריצים לא מבוטל גם בישראל. טטליסס הופיע מספר פעמים בישראל בעבר, כשהפעם האחרונה הייתה ב-2005. כבר שנים רבות שהוא מנהל יחסי חברות עם אמנים מזרחיים רבים ואף נתן את הסכמתו ליצירת גרסאות ישראליות לרבים משיריו.

לפני מספר חודשים נפגשו שרית חדד ומנהלה אבי גואטה עם הזמר הטורקי הוותיק ודנו באפשרות של הגעתו לארץ להופעה שבסופו של דבר בוטלה, עקב פרשת המשט והסכסוך הפוליטי בין ישראל לטורקיה שנוצר בעקבותיו. בתגובה לידיעה בדבר פציעתו הקשה של טטליסס אמר הבוקר גואטה: "כששמעתי את החדשות, הייתי בהלם. צריך לזכור שחוץ מזה שהוא זמר, טטליסס הוא איש עסקים מאוד מוכר בטורקיה ומחובר להרבה אנשים מהממשלה".

איתי לוי - שתשרף האהבה

הפלייליסטים שעושים לנו את זה